skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

چهارمین رویداد «پردیس سامیت» برگزار می‌شود

۹ اسفند ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

چهارمین رویداد پردیس سامیت به‌صورت حضوری در فضای باز و مدل کمپینگ استارتاپی ۱۴ و ۱۵ اسفندماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پردیس سامیت؛ داوود متولی، دبیر برگزاری پردیس سامیت ۲۰۲۱ در خصوص نحوه برگزاری رویداد گفت:  «امسال باید تمام نیازها و زیرساخت‌های برگزاری یک رویداد با مدل کمپینگ را آماده می‌کردیم؛ اتفاقی که تاکنون انجام نشده است و چالش جذابی برای ما خواهد بود. به‌عنوان مثال ما سالن آمفی تاتر مجموعه که در سال‌های اخیر برای افتتاحیه و سخنرانی‌ها از آن استفاده می‌شد را در فضای باز طراحی کرده‌ایم. همچنین استیج دموی استارتاپ‌ها برای پیچ کسب‌وکارها و استیج آتش برای سخنرانی‌های داغ را در نظر گرفته‌ایم.»

داوود متولی در خصوص موضوعات رویداد امسال نیز بیان کرد: «امسال تعداد سخنرانی‌ها را افزایش دادیم  و سعی داریم تا به حل مشکل عدم ارتباط صنعت با اکوسیستم نوآوری بپردازیم.»

دبیر برگزاری پردیس سامیت ۲۰۲۱ گفت: «چند روز پس از سومین رویداد بود که خبر ورود ویروس کرونا به کشور اعلام شد. پس از همان ابتدا کارهای برنامه‌ریزی و اجرایی رویداد چهارم شروع شد، به فکر برگزاری حضوری رویداد و در عین حال رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی بودیم و این شد که تصمیم گرفتیم پردیس سامیت ۲۰۲۱ را در فضای باز و مدل کمپینگ برگزار کنیم تا ریسک ابتلا و بیماری به کمترین میزان خود برسد. همچنین در طول برگزاری رویداد استفاده از ماسک و ضدعفونی محیط را نیز در نظر داریم تا مشکلی برای هیچکس پیش نیاید.»

همچنین متولی ادامه داد: «از رویداد قبلی تاکنون ما پنج رویداد در قالب زیرمجموعه‌های پردیس سامیت به‌صورت حضوری برگزار کرده‌ایم تا ارتباط با مخاطبان رویداد پیوسته باشد. با همین تجربه و با اهمیت به حفظ سلامت در کنار کیفیت رویداد، پردیس سامیت ۲۰۲۱ را در فضای باز و مدل کمپینگ طراحی و برگزار خواهیم کرد.»

مهدی عظیمیان، رئیس مرکز شتابدهی نوآوری نیز گفت: «امسال صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان، سرمایه‌گذاران و تیم‌های استارتاپی مستقر در مراکز پارک فناوری پردیس به جمع مخاطبان پردیس سامیت ۲۰۲۱ اضافه شده‌اند.»

http://pvst.ir/9mu

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو