skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

همکاری فیلیمو و سازمان بهزیستی برای ارائه خدمات ویژه به معلولان

تحریریه پیوست

۱۸ آذر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

فیلیمو، پلتفرم فعال در حوزه VOD با امضاء تفاهمنامهای با سازمان بهزیستی کشور ارائ محتوای مناسبسازی شده به افراد دارای معلولیت و تخفیف به این گروه را شروع کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی؛ در هفته «تکریم افراد دارای معلولیت»، فیلیمو در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، در همکاری با سازمان بهزیستی کشور به عنوان اصلی ترین نهاد ساماندهی معلولان، با انعقاد تفاهم نامهای به افراد تحت پوشش این سازمان خدمات ویژه ای ارائه میدهد.

در مرحله نخست، این همکاری با شعار «هیچ مانعی برای خوشحالی نیستبه منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر به بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از افراد انواع دارای معلولیت جسمی حرکتی، بینایی و شنوایی، صوت و گفتار برای تجربه زندگی بهتر با استفاده از تکنولوژی و دسترسی آسان به محتوای مفرح و متنوع صورت پذیرفتهاست.

این خدمات به افراد دارای معلولیت بینایی، به صورت مناسب سازی محتواهای روز تاریخ سینمای ایران و جهان از طریق رابط سمعی و برای افراد دارای معلولیت شنوایی از طریق رابط بصری و زیرنویس رقم خواهد خورد که فیلیمو پیش از این نیز در راستانی مسئولیت اجتماعی خود برای  حفظ، مراقبت و کمک به جامعهای که در آن فعالیت میکند، آغاز کرده است.

در راستای این تفاهم نامه فیلیمو با ارائه بستههای ویژه افراد دارای معلولیت، به این افراد که تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار دارند و مشخصاتشان در سامانه سازمان بهزیستی به ثبت رسیده، خدمات ارائه میدهد.

http://pvst.ir/93v

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو