skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

«فیلیمو مدرسه» وارد بازار آموزش مجازی شد

تحریریه پیوست

۱۶ آذر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

«فیلیمو مدرسه» با رویکرد «تحول‌ و کیفی‌سازی کمک آموزشی» از امروز (۱۶آذر)  به طور رسمی فعالیتش را در حوزه آموزش مجازی آغاز  کرد. خدمات این سرویس جدید هلدینگ صبا ایده برای مناطق محروم رایگان است.

به گزارش روابط‌عمومی فیلیمو، وی‌اودی کمک آموزشی «فیلیمو مدرسه»، با رویکرد «تحول‌ و کیفی‌سازی کمک آموزشی» و با دو محور «لذت یادگیری» و «عدالت آموزشی» پس از طی دوره آزمایشی یک‌ماهه از امروز  وارد فاز اجرایی شد و در دسترس عموم قرار گرفت.

دروس در این کمک ‌آموزشی توسط۱۵۰ معلم و با سرپرستی آموزشی دکتر علی عبدالعالی، یکی از استادهای برتر دانشگاه بر پایه‌ی اصولی‌ترین و مدرن‌ترین شیوه‌های آموزشی و با رویکرد سرگرمی آموزی تولید شده اند؛ تا دانش آموزان بتوانند در حین آموزش، لذت و یادگیری را همزمان تجربه کنند.

محتوای این کمک‌آموزشی در قالب برنامه‌های آموزشی و سرگرم‌کننده هم‌زمان با سرفصل‌های آموزش و پرورش به صورت هفتگی بر بستر پلتفرم «فیلیمو مدرسه» بارگذاری خواهد شد و این برنامه‌ها‌ ترکیبی از فرم‌ها و فرمت‌های مختلف برنامه‌سازی از جمله رئال، بازی، عروسک، موشن گرافیک است.

«فیلیمو مدرسه» یکی از محصولات صباایده است و خدمات آموزشی این مدرسه برای مناطق محروم مانند سیستان و بلوچستان، زاهدان و…، رایگان و برای مناطق نیمه ‌محروم تخفیف‌های جدی بر اساس کد ملی اعمال کرده است. همچنین برای دیگر مناطق، کاربران با خرید اشتراک ماهانه امکان دسترسی به محتوا را خواهند داشت.

http://pvst.ir/93p

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو