skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

نشان کافه‌ بازار تغییر کرد

تحریریه پیوست

۲۶ آبان ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

نشان کافه بازار تغییر کرد

تیم کافه بازار در آستانه ده‌ سالگی این شرکت، از نشان «لوگو» تازه‌ خود رونمایی کرده‌ است.

به گزارش روابط‌عمومی کافه بازار، خدمات و محصولات متنوعی مانند نمایش رایگان فیلم و سریال یا فعال‌ شدن سپر امنیت برای برنامه‌ها و بازی‌ها و در کل پویایی درون سازمانی یکی از عوامل موثر در این بازنگری بوده است.

کافه بازار در این نوسازی نشان تجاری خود سعی کرده ساختار فعلی نشان خود را بازسازی کند. به گفته تیم کافه بازار، نشان قبلی بازار، رنگ کهنگی به خودش گرفته بود و همچنین محدودیت‌هایی برای نمایش در فضاهای مختلف داشت که در طراحی مجدد نشان، با رفع محدودیت‌ها، عنصر تصویری «سبد» حفظ شده است. تیم کافه بازار این عنصر را آشنا برای کاربرانش می‌داند و معتقد است برای کاربرانش نماد ملموس خرید و گشت‌وگذار است.

طبق اعلام کافه بازار، نشان جدید، تفاوت‌های زیادی با سبد قبلی دارد. از جزئیات غیرلازم در بافت، شکل و رنگ‌ آن پرهیز شده تا جلوه‌ای مدرن، شاداب و منعطف در فضاهای کاربری مختلف داشته باشد. علاوه ‌بر این، سبد تازه‌، همان رنگ سبزی را دارد که کاربران در طول این سال‌ها در فضاهای مختلف محصولی بازار دیده‌ و تجربه کرده‌اند. تیم کافه بازار معتقد است که این تنها یک تازه‌سازی برند است و معنای ریبرندیگ ندارد. همچنین از قرار معلوم اقدام بعدی کافه بازار در بخش ویدئو خواهد بود.

کافه بازار

http://pvst.ir/8yw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو