skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

کمپین «قهرمان کسب‌وکار خودت باش» برای حمایت از کسب‌وکارها راه‌اندازی شد

تحریریه پیوست

۲۴ آبان ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

زرین‌پال با هدف حمایت از کسب و‌کارها در شرایط کنونی اقتصادی کشور و شیوع ویروس کرونا، در قالب کمپین «قهرمان کسب‌وکار خودت باش» مجموعه‌‌‌ای از وبینارهای تخصصی رایگان را منتشر کرده است.

به گزارش روابط عمومی زرین‌پال، این پرداخت‌یار در راستای مسئولیت اجتماعی خود کمپین «قهرمان کسب‌وکار خودت باش» راه‌اندازی کرد. در این کمپین برای حمایت از کسب‌وکارها مجموعه‌‌‌ای از وبینارهای تخصصی را به صورت کاملا رایگان منتشر کرده است.

با گذشت بیش از  ۹ ماه از شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنین محدودیت‌های ایجاد شده در این خصوص کسب و کارهای بسیاری در این دوره آسیب دیده‌اند و از همین رو بارها کمپین‌های مختلفی برای حمایت از آنان برگزار شده است. این حمایت‌ها هم در قالب اعطای وام و تسهیلات بود و هم برخی از کسب‌وکارها خدمات خود را برای کاربران رایگان اعلام کردند.

براساس این گزارش از اساسی‌ترین نیازهای دنیای تجارت، کسب حداکثر دانش موردنیاز در حوزه‌ای است که افراد در آن مشغول فعالیت هستند. از همین رو زرین‌پال با هدف کمک به رشد و توسعه‌ کسب‌وکارها و رفع دغدغه‌ و نیاز آنها، همواره در فکر اجرای ایده‌های خلاقانه و مفید برای آنها است. زرین‌پال معتقد است هیچ کسب و‌کاری نباید مسیر دشوار و ناهموار قهرمان شدن را به تنهایی طی کند، آن هم در روزهایی که تمام مشاغل جامعه‌، متحمل زیان‌ مالی شده‌اند. تمام راهکارهایی هم که زرین‌پال تا به امروز ارائه کرده، حاصل سال‌ها تلاش و آزمون خطا است.

حالا زرین‌پال با تهیه و انتشار مجموعه‌ای از وبینارهای آموزشی – تخصصی سعی کرده تا افراد با هر کسب و‌کاری، از مهارت کافی برای عبور از مسیر سخت قهرمان‌شدن برخوردار شوند و از چالش‌ها، فرصتی دوباره بسازند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این وبینارهای تحصصی، ارائه‌ راهکارهایی برای توسعه کسب‌و‌کارها براساس سنجش شرایط کنونی است.

زرین‌پال همچنین در انتخاب محوریت موضوع این وبینارها سعی کرده تا هر کسب‌و‌کاری در هر حوزه‌ای، بتواند علاوه‌بر صرفه‌جویی در وقت، انرژی و هزینه‌ خود، مجموعه‌ای از آموزش‌های مفید و موثری برای تقویت، بهبود و رشد خود را دریافت کند. در این وبینارها، اساتید و متخصصان در خصوص نکاتی صحبت می‌کنند که زیرساخت اصلی هر کسب و‌کاری برای رشد و توسعه‌ است.  

متقاضیان برای مشاهده سرفصل‌های وبینارها و دریافت تمام وبینارهای منتشر شده در زرین‌پال می‌توانند به zarinpal.com/campaign/webinar مراجعه کنند. پس از ثبت‌نام، لیست کامل وبینارها را در ایمیل خود دریافت و مشاهده کنند.

http://pvst.ir/8yj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو