skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

تحویل اینترنت پرسرعت TD-LTE ظرف ۲۴ ساعته در تهران و کرج

حمایت آسیاتک از کمپین در خانه بمانیم

تحریریه پیوست

۵ فروردین ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آسیاتک در ایام نوروز و به ‌علت شیوع ویروس کرونا به‌صورت ۲۴ ساعته مودم TD-LTE تحویل می‌دهد.

شرکت آسیاتک، ارایه کننده خدمات اینترنت پرسرعت با سیم و بی سیم امکان ارائه و تحویل ۲۴ ساعته مودم TD-LTE را برای مشترکین و متقاضیان شهرهای تهران و کرج در ایام نوروز فراهم کرده است.

متقاضیان اینترنت پرسرعت تی دی ال تی ای در شهرهای تهران و کرج می توانند با مراجعه به وبسایت این شرکت از خدمات اقدام تهیه سرویس اینترنت پر سرعت نسل چهارم بی سیم کنند.

اینترنت نسل ۴ ثابت TD-LTE آخرین نسل اینترنت ثابت پهن باند است و برای تامین اینترنت منازل و سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های تجاری به‌صورت بی‌سیم مناسب است. این سرویس در مقایسه با سایر سرویس‌های موجود اینترنت ثابت از جمله ADSL و وایمکس تجربه سرعت بالاتری را برای کاربر می‌دهد و محدودیت‌هایی مانند محدودیت مکانی، عدم امکان جابجایی مودم، نیاز به استفاده از خط تلفن و لزوم وجود ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه را برطرف کرده است.

از مهمترین ویژگی‌های این سرویس می‌توان به راه‌ اندازی سریع و عدم نیاز به خط تلفن ثابت برای راه‌اندازی سرویس، پهنای باند بالا، پایداری سرویس در آپلود و دانلود، امکان خرید بسته‌های متنوع اشاره کرد.

طبق اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی استفاده از اینترنت پس از شیوع کرونا در کشور حدود ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه افزایش یافته است از همین رو تقاضا برای دریافت اینترنت پرسرعت برای منازل نیز افزایش چمشگیری داشته است این درحالی است دریافت اینترنت پرسرعت ثابت بر بستر شبکه تلفن ثابت کشور بدلیل محدودیت های موجود با موانع جدی در مناطق مخابراتی مواجه است از همین رو سرویس اینترنت پرسرعت TD-LTE ‌از جمله گزینه‌هایی است که در صورت پوشش جغرافیایی مکان متقاضی به سرعت از سوی اپراتورهای ارائه کننده عرضه می‌شود.

http://pvst.ir/7of

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو