skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

کمپین «هرکجا، هرزمان، یادگیری» به کار خود پایان داد

تحریریه پیوست

۱۶ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

کمپین رایگان «هرکجا، هر زمان، یادگیری» که از اسفندماه سال گذشته همزمان با آغاز کرونا در ایران آغاز شد، با استقبال بیش از ۹۴ هزار نفر شرکت کننده به کار خود پایان داد. به گفته مدیر برگزاری این کمپین دراین مدت بیش از ۵ میلیارد تومان آموزش رایگان به مردم ارائه شده است.

به گزارش روابط‌ عمومی کمپین هرکجا، هرزمان یادگیری، زهرا رحمتیان مدیر برگزاری این کمپین درباره ایده اولیه برگزاری این کمپین گفت: «راه‌اندازی کمپین مجازی هرکجا، هرزمان، یادگیری همزمان با آغاز بحران کرونا و قرنطینه کلید خورد. از آنجا که دراین ایام کسب‌و‌کارها دچار مشکلات اقتصادی بودند تصمیم گرفتیم تا در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی آموزش‌های آنلاین و رایگانی را ارائه کنیم.»

رحمتیان با بیان اینکه کمپین درابتدا با همراهی۲۰ نفر از اساتید آغاز شد، ادامه داد: «به دلیل شرایط قرنطینه و دورکاری و همچنین رایگان بودن آموزش‌ها، آرام آرام استقبال از این طرح  بیشتر شد و کمپین را با ۱۳۳  مدرس توسعه دادیم.»

به گفته مدیر کمپین آموزش آنلاین، در طول این کمپین بیش از ۵ میلیارد تومان آموزش رایگان به مردم ارائه شده است. او همچنین تاکید کرد: « ۴۱۶ نفر از شرکت‌کننده‌ها از ۲۶ تا ۵۰ وبینار، ۲۲۲ شرکت کننده از ۵۱ تا ۱۰۰ وبینار و ۹۵ شرکت کننده نیز از بیش از ۱۰۰ وبینار یا ویدئوی وبینار استفاده کرده‌اند.»

او همچنین بیان کرد: «دوره‌ها شامل ۲۲۹ وبینار و ۹ لایو آموزشی اینستاگرام بود. ترافیک وبینارها گاهی به حدی بود که مثلا طی ۱۰ روز برپایی کمپین در تعطیلات سال نو ۵۶ رویداد آنلاین را برگزار کردیم.»

مدیر آکادمی اینفوگرام درباره میزان استقبال ازاین کمپین رایگان آموزشی گفت: « بیش از ۹۴ هزار نفر در دوره‌ها ثبت نام کردند. استقبال و رضایت مخاطبان از رویدادها بسیار خوب بوده. براساس آمارهای ثبت شده، با ۸۲ درصد رضایت شرکت‌کنندگان مواجه شدیم و بسیاری افراد نیز ویدئوهای ضبط شده دوره‌ها را دریافت کردند.»

براساس گفته‌های رحمتیان در مدت اجرای کمپین یادگیری، ۱۶۹ هزار ساعت برنامه آموزشی در مجموع ارائه شد و ۱۳۳ مدرس از داخل وخارج کشور همراه شرکت‌کنندگان بودند. او همچنین تاکید کرد: «شرکت در این کمپین به دلیل جهانی بودن کرونا در جغرافیای بین الملل آزاد بود و شرکت کنندگانی از کشورهای خارجی نیز داشتیم.»

رحمتیان درباره خروجی کارگاه‌ها و کمپین‌های آموزشی مجازی نیز مطرح کرد: «بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ را با توجه به استقبال خوب مخاطبان از دوره‌های بازاریابی دیجیتال کلید زدیم که این رویداد نیز از ۲۰ مهرماه آغاز خواهد شد. همچنین کارگاه‌های آنلاین دیگری نیز دردست برنامه‌ریزی است تا حمایت از استارت‌آپ‌ها و کسب وکارها درقالب دوره‌های آنلاین تداوم داشته باشد.»

http://pvst.ir/8rf

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو