skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

همراه اول ۴۵۱۲ مدرسه را به اینترنت متصل کرد

تحریریه پیوست

۱۳ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

همراه اول اعلام کرد فاز نخست هوشمندسازی مدارس کشور که با همکاری این اپراتور انجام شده، با دستور رئیس‌جمهوری افتتاح می‌شود.

روابط عمومی همراه اول خبر داده است در فاز نخست شبکه هوشمند مدارس کشور بیش از ۷۶ هزار مدرسه به شبکه ملی اطلاعات متصل شده‌اند که فردا (۱۴ مهر) با حضور رئیس‌جمهوری و از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح می‌شود.

مهدی اخوان بهابادی، مدیرعامل همراه اول با بیان اینکه این پروژه ملی با همکاری همراه اول و سه پیمانکار دیگر انجام می‌شود اعلام کرد که در فاز نخست ۴۵۱۲ مدرسه توسط اپراتور اول به اینترنت پرسرعت تجهیز می‌شود.

او افزود: «پیش از این نیز همراه اول در راستای مسئولیت اجتماعی خود با طراحی و پیاده‌سازی پلتفرم شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد) نقش پررنگی در فراگیری آموزش مجازی در کشور ایفا و به برگزاری غیرحضوری کلاس‌های دانش‌آموزان کمک کرده بود.»

اخوان گفت: «هم‌اکنون بیش از ۱۱ میلیون دانش آموز و حدود ۱۱۴ هزار مدرسه در شبکه شاد احراز هویت شده‌اند و از خدمات این پلتفرم استفاده می‌کنند.»

در راستای تحقق عدالت آموزشی و به‌منظور بهره‌مندی تمامی دانش آموزان کشور از مزایای آموزش مجازی، ۳۸ هزار و ۳۳۳ مدرسه شهری و ۳۸ هزار و ۶۷ مدرسه روستایی به پوشش شبکه هوشمند مدارس کشور خواهند پیوست.

http://pvst.ir/8qs

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو