skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مشترکان همراه اول می‌توانند رایگان از شاد استفاده کنند

تحریریه پیوست

۱۷ شهریور ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

همراه اول علاوه بر اینترنت رایگان برای استفاده از شاد و بسته‌های تخفیفی، سیم‌کارت انارستان را نیز به برای کمک به آموزش مجازی دانش‌آموزان عرضه می‌کند.

روابط عمومی همراه اول در اطلاعیه‌ای اعلام کرد این اپراتور به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مراکز آموزشی، پهنای باند دسترسی به سامانه شاد را رایگان کرده و همچنین بسته‌های اینترنتی تخفیفی و سیم‌کارت انارستان را ارائه می‌کند.

همراه اول اعلام کرده است که دسترسی به کلیه محتوای موجود در اپلیکیشن شاد، برای والدین دانش‌آموزان و معلمان رایگان خواهد بود.

این اپراتور همچنین برای آن دسته از دانش‌آموزان و معلمان که از بسترهای دیگر آموزشی استفاده می‌کنند، بسته‌های اینترنت آموزش با تخفیف ویژه‌‎ای در نظر گرفته شده است. این بسته‌ها که در روزهای آتی با کددستوری فعال می‌شوند.

در همین حال همراه اول از ادامه عرضه سیم‌کارت انارستان خبر داده است. این سیم‌کارت اعتباری که پیش از این نیز در سبد محصولات همراه اول وجود داشت‌، به کودکان و نوجوانان ۶ تا ١٨ سال اختصاص دارد. دسترسی کودکان به اینترنت در این سیم‌کارت، به صورت محدود و مدیریت‌شده امکان‌پذیر است.

همراه اول اعلام کرده است به زودی با تعریف یک کد دستوری (ستاره مربع) سرویس اینترنت دانش‌آموزی را نیز فعال می‌کند. با استفاده از این کد، والدین می‌توانند فقط امکان دسترسی به محتوای آموزشی در نظر گرفته شده را ایجاد کنند.

http://pvst.ir/8l4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو