skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

امکان ذخیره اطلاعات املاک به سامانه «تهران من» اضافه شد

تحریریه پیوست

۵ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

قابلیت «املاک من» برای ذخیره اطلاعات املاک شهروندان به سامانه «تهران من» اضافه شد. در این بخش کاربران می‌توانند اطلاعات کامل مربوط به املاک خود را در حساب شهروندیشان در سامانه «تهران من» ثبت کنند. به این صورت از تمامی عوارض شهرداری مرتبط با ملک مورد نظر مثل عوارض نوسازی و پسماند آگاه ‌می‌شوند و به صورت آنلاین هم این عوارض را پرداخت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، با هدف توسعه سرویس‌های الکترونیک شهروندی، به تازگی این امکان روی سامانه «تهران من» فراهم شده و به زودی این امکان روی آخرین نسخه اپلیکیشن «تهران من» نیز قرار خواهد گرفت.

کاربران با ورود به سامانه «تهران من» می‌توانند در قسمت «خدمات ملک و شهرسازی»  املاک مورد نظر خود را با وارد کردن شناسه ملک یا شماره پرونده شهرسازی یا با ارائه نشانی دقیق روی نقشه پیدا کنند و آن را به حساب شهروندی خود اضافه کنند. کاربران با استفاده از داده‌هایی نظیر کدپستی، جهت ساختمان، متراژ و طبقه می‌توانند واحد مورد نظر خود را نیز به طور دقیق مشخص و پیدا کنند.‌
پس از افزودن املاک به حساب شهروندی، کاربران به صورت خودکار از تمامی عوارض شهرداری مرتبط با ملک مورد نظر مثل عوارض نوسازی و پسماند آگاه می‌شوند و امکان پرداخت آنلاین آنها را نیز در اختیار دارند. همچنین شهروندان می‌توانند سایر قبوض خدماتی همچون قبض آب، برق، گاز و تلفن را هم به اطلاعات ملک خود اضافه و پرداخت و در صورت صدور قبض جدید از آن اطلاع پیدا کنند.

http://pvst.ir/8p5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو