skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

قابلیت جدید مکان‌یابی به نقشه همراه تهران اضافه شد

تحریریه پیوست

۱ شهریور ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

قابلیت جدید «این دور و برا» به  آخرین نسخه اپلکیشن نقشه همراه تهران «رایا» اضافه شد. شهروندان تهرانی با استفاده از این قابلیت می‌توانند نزدیک‌ترین مکان‌های عمومی مورد نظر خود را پیدا کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، قابلیت جدید «این دوروبرا» تقسیم‌بندی‌های متفاوتی براساس دسته بندی فاصله و حمل و نقل همگانی دارد و در صورتی که کاربران مکان‌یاب گوشی خود را روشن کنند، به راحتی می‌توانند اماکنی را که به دنبالش هستند با یک جستجو بیابند.

دسته‌بندی‌های اماکن بسیار گسترده است. مانند سازمان‌ها، اداره‌ها، بانک‌ها، عابربانک‌ها، داروخانه‌ها، درمانگاه‌ها، رستوران‌ها، دفاتر اسناد رسمی و غیره. نزدیک‌ترین خطوط اتوبوس و متروی قابل استفاده با اطلاعات و جزئیات کامل نیز در این بخش موجود است. ‌همچنین مشاهده نقشه در نمای پرسپکتیو (دید پرنده) و چرخش ۳۶۰ درجه نقشه نیز دیگر قابلیت جذابی است که کاربران می‌توانند به وسیله آن با زوم کردن تصویر نقشه، ساختمان‌ها را به صورت سه بعدی تماشا کنند.

اپلیکیشن «رایا» نقشه‌ آفلاین تهران و کرج با آخرین تغییرات معابر آن‌ها است. این اپلکیشن یک مسیریابی سخنگو نیز است که امکان ارائه فرامین صوتی فارسی را دارد. همچنین کاربران می‌توانند در این اپلیکشن اماکن شخصی خود را ذخیره کنند و مسیرهای مورد نظر را به اشتراک بگذارند. وضعیت ترافیک معابر اصلی روی نقشه، قابلیت جستجوی آفلاین محلات، معابر و موقعیت‌ها، انواع قابلیت‌های مسیریابی‌های مختلف و بسیاری امکانات دیگر را می‌توان روی این اپلیکیشن جستجو کرد.

 

 

http://pvst.ir/8ij

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو