skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

سوال مجلس از وزیر ارتباطات در مورد توسعه نیافتن زیرساخت‌های خدمات الکترونیکی در مناطق محروم 

تحریریه پیوست

۱۶ شهریور ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

عضو هیات رییسه مجلس سوال ملی نماینده شاهین شهر از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص عدم توسعه زیرساخت‌های خدمات الکترونیکی در مناطق محروم را اعلام وصول کرد.

به گزارش پیوست،در جلسه صحن علنی امروز (۱۶ شهریور ماه) مجلس سوال ملی حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده شاهین شهر از وزیر ارتباطات در مورد توسعه نیافتگی زیرساخت‌های خدمات الکترونیکی در مناطق محروم در حوزه های سلامت، اموزش و کشاورزی و بانکداری اعلام وصول شد.

این سوال پس از اعلام وصول، به کمیسیون تخصصی یعنی کمیسیون صنایع و معادن ارجاع داده می شود و وزیر ارتباطات همچنین برای پاسخ به این سوال در جلسه کمیسیون صنایع حضور خواهد یافت. در صورتی که نماینده از پاسخ وزیر قانع نشود، سوال به صحن علنی ارجاع داده می‌شود.

پیشتر در ابتدای آغاز به کار مجلس یازدهم حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو هیات رییسه طرح استیضاح محمدجواد آذری جهرمی،وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را کلید زده بود. او در پست توییتری خود دلیل اصلی تهیه این طرح را مشکلات در توسعه زیرساخت ارتباطی، عدم توسعه پیام‌رسان‌های بومی و وضعیت نامشخص توسعه شبکه ملی اطلاعات اعلام کرده بود.البته این طرح در حال حاضر مسکوت مانده است.

 

http://pvst.ir/8kp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو