skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

«پادیوم» به کسب‌وکارهای آسیب دیده از کرونا غیرمستقیم ۳ میلیون تومان کمک می‌کند

تحریریه پیوست

۲۸ مرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹

«پادیوم» به عنوان بستر ارائه‌دهنده خدمات API باز و راهکارهای دیجیتال، به منظور حمایت از کسب‌و‌کارها در دوره کرونا، کمک مالی غیرمستقیمی به صورت ارائه سرویس به ارزش ۳ میلیون تومان در اختیار کسب‌وکارهای متقاضی آن می‌گذارد.

به گزارش پیوست، این کمک مالی به صورت ارائه‌ سرویس‌ در قالب سرویس بیمه، سرویس پادرو و سرویس نقشه در اختیار کسب‌وکارها قرار خواهد گرفت. کسب وکارهای متقاضی استفاده از این سرویس‌ها می‌توانند تا پایان مهرماه در این بستر ثبت‌نام کنند و از این خدمات بهره‌مند شوند.

عاطفه موفقی، راهبر کسب‌وکار پادیوم در گفت‌وگو با پیوست اعلام ‌می‌کند که این کمک به صورت یک کمپین در راستای حمایت از کسب‌وکارهای آسیب دیده در دوره کرونا راه‌اندازی شده است.

عاطفه موفقی، راهبر کسب‌وکار پادیوم

عاطفه موفقی با اشاره به اینکه این سرویس‌ها از طریق برخی از کسب‌وکارهایی که API آنها روی بستر پادیوم قرار دارد در اختیار کسب‌وکارهای متقاضی قرار می‌گیرد به پیوست گفت: «هزینه هر سرویس از سوی پادیوم به استارت‌آپ‌ها و کسب وکارهای ارائه دهنده این خدمات پرداخت می‌شود؛ در اصل هزینه استفاده از این خدمات برای کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا از طریق پادیوم پرداخت می‌شود و سرویس از طریق سایر کسب و کارها در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.»

سرویس‌هایی که در این فاز در اختیار کسب‌وکارهای متقاضی قرار می‌گیرد سرویس پادرو یا ارسال بسته برای کسب‌و کار و همچنین سرویس نقشه ارائه شده از سوی نشان و سرویس بیمه ملت برای پوشش بیمه‌ای کرونا و حوادث است.

او در پاسخ به این سوال که پادیوم چه تفاوتی با سایر بسترهای ارائه API باز دارد گفت: «بسترهایی که تا کنون فعال هستند، بیشتر روی APIهای بانکی و مالی مانند بورس تمرکز کرده‌اند؛ اما ما تمرکز خود را روی تمامی کسب‌وکارها قرار داده‌ایم، از همین رو نه تنها بستر ارائه‌دهنده API باز به کسب‌و‌کارها هستیم، بلکه به آنها راهکارهای دیجیتال برای پیشبرد کسب‌وکارشان ارائه می‌دهیم.»

او در توضیح این گفته اعلام کرد: «یکی از راهکارهای دیجیتال پیشنهاد شده از سوی ما راهکار جامع پرداخت است. از طریق این راهکار علاوه بر اینکه برای هر کسب‌وکار یک حساب دیجیتال ایجاد می‌شود، آنها دیگر نیازی به حساب بانکی نخواهند داشت و می‌توانند از طریق این بستر تمامی فعالیت‌های مورد نیاز خود از قبیل دسترسی به کیف‌پول یا ایجاد درگاه پرداخت یا تسویه حساب از طریق کارت به کارت یا شبا را انجام دهند.»
او ادامه داد: «از دیگر سرویس‌هایی که در این راهکار به کسب وکارها ارائه می‌شود تسهیم درآمد حین انجام تراکنش است، همچین پرداخت امن و تهاتری از دیگر راهکارهای ارائه شده در بخش راهکار جامع پرداخت است.»

http://pvst.ir/8gr

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو