skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

همراه اول بسته‌های اینترنت را به حالت قبل بازگرداند

تحریریه پیوست

۲۷ مرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بسته‌های اینترنت همراه‌ اول که از برخی درگاه‌های فروش این اپراتور برای بیش از یک ماه حذف شده بودند، به حالت پیش از ۱۳ تیر ماه بازگشتند.

به گزارش پیوست، پس از آنکه وزارت ارتباطات اعلام کرد با حذف بسته‌های اینترنتی از درگاه‌های اپراتورهای همراه برخورد می‌کند، پس از نزدیک به ۵۰ روز، بسته‌های حذف شده به درگاه‌های همراه اول بازگشتند. شب گذشته (۲۶ مرداد) حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در توییتر اعلام کرد هر دو اپراتور بسته‌های اینترنت حذف شده خود را از امشب به اپلیکیشن‌های همراه بازمی‌گردانند. زمانی کمی پییش از این توییت، بسته‌های اینترنتی حذف شده ایرانسل، مجددا روی اپلیکیشن ایرانسل من متعلق به این اپراتور قرار گرفت.

بازگرداندن بسته‌های حذف شده از سوی اپراتورهای همراه پس از آن رخ داد که رگولاتوری برای اجرای مصوبه ۳۰۴ کمیسیون تنظیم مقررات، ۴۸ ساعت فرصت به همراه اول و ایرانسل داده بود.

در روزهای گذشته معاون اول رئیس جمهوری در نامه‌ای از موافقت دولت با جریمه اپراتورهای متخلف خبر داده بود. در این نامه اسحاق جهانگیری با استناد به مصوبه ۳۰۴ کمیسیون تنظیم مقررات که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌تواند دارنده پروانه ارائه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات را در صورت عدم رفع تخلف از مقررات تعرفه‌ای ظرف ۴۸ ساعت از زمان ابلاغ به دارنده پروانه و تا زمان رفع کامل تخلف به ازای هر روز تاخیر در رفع هر تخلف، تا سقف یک دهم درصد از درآمد ناخالص سالیانه براساس اخرین صورت مالی حسابرسی شده جریمه کند.

امروز نیز محمود واعظی، مسئول دفتر رئیس جمهوری در توییتی، بازگشت بسته‌های اینترنتی حذف شده را «اقدام مثبت» خواند. او در این توییت از هشتگ «حق‌الناس» استفاده کرد که معمولا از سوی آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به کار برده می‌شود.

http://pvst.ir/8gi

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو