skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

اولین دوره مسابقات ورزش‌های الکترونیک «آپارات گیم» برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۱۴ مرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

«آپارات گیم»، پلتفرم اشتراک ویدئوهای گیمی و گیم‌استریم، با همکاری بنیاد ملی بازی‏‌های رایانه‏‌ای اولین دوره مسابقات ورزش‌های الکترونیک را برگزار می‌‏کند.

به گزارش روابط عمومی آپارات، «آپارات گیم» به منظور آشنایی و ارتباط گیمرها با یکدیگر و فراگیری مسابقات ورزش‌های الکترونیک، مسابقه‌ای با محوریت بازی فیفا برگزار می‌شود که با توجه به شرایط کنونی کشور به خاطر شیوع ویروس کرونا، این مسابقات به صورت آنلاین برگزار خواهند شد.

با توجه به شرایط فعلی، دور مقدماتی مسابقات فیفا ۲۰، به صورت آنلاین و تحت پلتفرم PS4 انجام می‌شود و دور نهایی هم به صورت حضوری در شهر تهران برگزار خواهد شد. بازی‌ها در قالب ۸ براکت ۱۲۸ نفری پیش خواهد رفت که در مجموع هزار و ۲۴ نفر می‌توانند در مسابقات شرکت کنند.

جوایز این دوره شامل ۲۰ میلیون تومان برای نفر اول، ۱۲ میلیون تومان برای نفر دوم، ۸ میلیون تومان برای نفر سوم، ۶ میلیون تومان برای نفر چهارم، یک میلیون تومان برای نفرهای پنجم تا هشتم دور نهایی، اشتراک ۳ ماهه فیلیمو برای ۸ نفر برتر هر براکت و کد تخفیف ۵۰ درصدی فیلیمو برای تمام شرکت‌کنندگان است. در مجموع ۵۰ میلیون تومان جایزه نقدی برای ۸ نفر برتر در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان قادر خواهند بود با پرداخت ۳۰ هزار تومان تا ۲۰ مرداد ماه در این رویداد ثبت‌نام کنند. دور مقدماتی مسابقات از ۲۲ تا ۲۹ مرداد ماه برگزار می‌شود و روز ۲۸ شهریور، دور نهایی با حضور ۱۶ بازیکن برتر به صورت حضوری در تهران برگزار خواهد شد. متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‏‌توانند به این نشانی مراجعه کنند.

http://pvst.ir/8ej

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو