skip to Main Content
صفحه ویژه هفتمین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر
انتخاب سردبیر

صادق امامیان رییس ساترا در گفتگو با پیوست: جایگاه ساترا هیچ محل مناقشه‌ای ندارد+تصویری

برای بوکمارک این نوشته

اگر برای مدت مشخصی مسیر خیابان مطهری به سمت انتهای آن از جمله منطقه‌های محل گذر روزانه شما به حساب آید، یا حتی برای فرار از ترافیک همیشگی تهران پناه بردن به متروی شلوغ مفتح از گزینه‌های اصلی رفت و آمد شما باشد، حتماً متوجه تغییرات یکی از ساختمان‌های قدیمی نزدیک ورودی این مترو شده‌اید. ساختمانی ساده که تا همین سه سال پیش اگر خیلی اهل فیلم‌ و سریال‌های ایرانی بودید، می‌توانستید از فروشگاه «سروش» که در طبقه اول این ساختمان قرار گرفته بود نسخه‌های کپی و قانونی صنعت صوت و تصویر ایران را تهیه کنید؛ اما در پلک بر هم زدنی این ساختمان با قرار گرفتن تابلوی «سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی» به یکی از استراتژیک‌ترین ساختمان‌های رگولاتوری در کشور تبدیل شد. حالا از زمان تاسیس این سازمان یعنی سال ۱۳۹۶ تاکنون پوست‌اندازی‌های مختلفی در مقاطع گوناگون زمانی چه در سطح مدیریتی و ساختاری و چه در سطح ظاهری این ساختمان پر سروصدا اتفاق افتاده است. برای گفت‌وگو با صادق امامیان، رئیس ساترا در حالی در روزهای کرونایی راهی ساختمان پرحاشیه ساترا می‌شویم که دیگر از تابلو نوشت بزرگ نام این سازمان بر سردر ساختمان خبری نیست و کارگران ساختمانی مشغول جابه‌جا کردن وسایل، تعمیرات، رنگ زدن اتاق‌ها و راهروهای ساختمان هستند؛ گویی یک خانه‌تکانی بزرگ در راه باشد. صادق امامیان‌ دومین رئیس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی یا همان ساترا است. فردی که از نظر بسیاری از فعالان بخش خصوصی این حوزه اهل تعامل است. امامیان در گفت‌وگو با پیوست از تلاش ساترا برای مستقل عمل کردن از سازمان صداوسیما می‌گوید و تاکید می‌کند که مستقل بودن هر سازمانی به معنی داشتن قدرت اجرایی نیست. او حتی برخلاف عده‌ای وابستگی ساترا به صداوسیما را نه یک نقطه منفی که یک نقطه مثبت تلقی می‌کند که می‌تواند در مقررات‌گذاری‌های...

شما وارد سایت نشده‌اید. برای خواندن ادامه مطلب و ۵ مطلب دیگر از ماهنامه پیوست به صورت رایگان باید عضو سایت شوید.

وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

این مطلب در شماره ۷۹ پیوست منتشر شده است.

ماهنامه ۷۹ پیوست

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/7zy

روزنامه‌نگاری را از ابراراقتصادی شروع کردم و مدت کوتاهی در شرق، همشهری نوشتم و در برنامه‌های تلویزیونی فناوری اطلاعات کار کردم. در مورد فناوری و تاثیرش بر زندگی و کسب و کار می‌نویسم و تاریخ شفاهی و استارت‌آپ‌ها از حوزه‌های مورد علاقه من هستند. معتقدم رسانه پل مهمی است میان انسان‌ها، تصمیم‌سازها و کسب و کارهای جهان امروز.

تمام مقالات
سونیتا سراب‌پورنویسنده میهمان

  سال ۸۵ و با انتخاب رشته‌ دانشگاهی که نقشی در آن نداشتم وارد حوزه روزنامه‌نگاری شدم و حالا عاشق این کارم. ۱۲ سال است که به صورت تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کار می‌کنم؛ ۸ سال از این مدت به کار در تحریریه روزنامه‌های دنیای اقتصاد و ایران گذشت و با روزنامه‌های سرمایه، هم‌میهن، همشهری و اعتماد نیز همکاری داشتم. از سال ۹۷ مسیر فعالیتم تغییر کرد و در نهایت رسیدم به تحریریه پیوست.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  Back To Top
  ×Close search
  جستجو