skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

نخستین مسابقه تولید محصولات ابری به صورت آنلاین برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ابربازی، به عنوان نخستین مسابقه تولید محصولات در حوزه ابری که قرار بود طی این ماه به صورت حضوری برگزار شود با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عموی ابرآروان، شرکت کنندگان در مسابقه ابربازی متخصصان در حوزه‌های برنامه‌نویسی، مارکتینگ، طراحی و توسعه کسب و کار هستند. طبق اعلام این شرکت ثبت‌نام کنندگان در این مسابقه متخصصان کسب و کاری در تاریخ ۱۹ اردیبهشت و متخصصان فنی در تاریخ ۲۶ اردیبهشت در قالب یک چالش آنلاین ارزیابی می‌شوند و متخصصان برگزیده از تاریخ ۶ تا ۱۳ خرداد ماه وارد پلتفرم آنلاین تیم‌سازی می‌شوند و با انتخاب ایده مورد علاقه‌اشان اعضای تیم را انتخاب و در مسابقه شرکت می‌کنند.

تیم‌های تشکیل شده به مدت سه ماه با در اختیار داشتن منابع زیرساختی از ابر آروان و پادیوم، در کنار آموزش‌ها و راهنمایی مشاوران، روی ایده‌ مورد نظرشان کار می‌کنند و در نهایت نتایج نهایی در تاریخ ۳ مهرماه اعلام خواهد شد. تاکنون بیش از هزار و پاتصد داوطلب برای شرکت در این مسابقه اعلام آمادگی کرده‌اند.

یزدان یزدی‌زاده؛ معمار اکوسیستم ابری آروان، با اشاره به اینکه جای خالی تولید محصولات ابری کاربردی در ایران حس می‌شود درباره‌ این مسابقه گفت: «ابربازی رویدادی مسابقه ‌محور با هدف تولید و توسعه‌ محصولات ابری است که در آن با تشکیل تیم‌های کاری از بین داوطلبان برگزیده، با کمک دوره‌های آموزشی و راهنمایی مشاوران اکوسیستم فناوری کشور، قرار است براساس MVP خواسته شده و با در اختیار داشتن زیرساخت ابر آروان، هم‌چنین بهره‌مندی از تسهیلات فنی شرکای اجرایی مسابقه، محصولات متنوع ابری تولید شوند. این محصولات بیش‌تر به‌شکل SaaS و BPaaS خواهند بود.»

 

 

http://pvst.ir/7wr

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو