skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

شیپور هم وارد بورس می‌شود

تحریریه پیوست

۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شیپور، به عنوان یکی از پلتفرم‌های نیازمندی‌های آنلاین وارد بازار بورس می‌شود. مدیران این شرکت با انتشار یک بیانیه در صفحه توییتر خود اعلام کرده‌اند که هیات مدیره این شرکت با پیشنهاد عرضه عمومی سهام این شرکت در بازار بورس موافقت کرده‌اند.

به گزارش پیوست،‌ آنطور که در این بیانیه‌ آمده دلیل این تصمیم رشد درآمدزایی و بلوغ مجموعه و همچنین رونق اخیر بازار سرمایه ایران اعلام شده است. همچنین مدیران شیپور اعلام کرده‌اند که در کنار این مسائل حالا شرایط مساعدی برای ورود شرکت‌های خصوصی پیشرو به این بازار فراهم شده و در نهایت هیات مدیره شرکت نت تجارت اهورا (شیپور) با پیشهاد عرضه عمومی سهام این شرکت موافقت کردند.

در این بیانیه رضا اربابیان،‌ مدیرعامل شیپور با بیان اینکه عرضه عمومی سهام این شرکت یکی از اهداف سال ۱۳۹۹ شییور است از انعقاد قرارداد مشاوره پذیرش این شرکت در پی تصویب این استراتژی با یکی از مشاوران مالی خوشنام خبر داده است. او در این زمینه گفت: «با توجه به رشد دستاوردهای اخیر این شرکت در صنعت نیازمندی‌ها به نظر می‌رسد هم اکنون زمان مناسبی جهت ورود این شرکت به بازار سهام باشد.»

اواخر فرودین ماه نیز مدیرعامل فرابورس ایران اعلام کرد به زودی نام دیجی‌کالا و تپسی پس از برطرف شدن موانع حضور به عنوان اولین استارت‌‌آپ‌هایی که توانسته‌اند شرایط حضور در بورس را به دست آورند روی تابلوی بورس قرار خواهد گرفت.

http://pvst.ir/7tw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو