skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

دعوت سازمان نصر از اعضای خود برای کمک به کسب‌وکارها در شرایط کرونا

تحریریه پیوست

۱۷ فروردین ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در اطلاعیه‌‌ای از اعضای خود دعوت کرد تا ابزارها، محصولات و خدمات خود را که می‌تواند در شرایط ویژه فعلی با توجه به شیوع کرونا در اختیار همه کسب و کارها قرار گیرد، معرفی کنند.

به گزارش پیوست، در این روزها که بسیاری از کسب‌وکارها تحت تاثیر شیوع کرونا آسیب دیدند، نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی تلاش کردند تا با راه‌اندازی سرویس‌ها و کمپین‌های مختلف به کسب‌وکارهای آنلاین و آفلاین یاری برسانند. در همین راستا سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران نیز با صدور اطلاعیه‌ای برای گذر از بحران و مشکلات ایجاد شده برای فعالیت همه کسب و‌کارها، از جمله کسب‌و‌کارهای حوزه فناوری اطلاعات، از اعضای خود دعوت کرد تا ابزارها، محصولات و خدمات قابل ارائه خود را که می‌تواند به هر شکلی (به عنوان نمونه تسهیل انجام دورکاری) به کسب‌و‌کارها کمک کند، معرفی کنند.

براساس این اطلاعیه همچنین اعضای سازمان که تمایل به ارائه محصولات، ابزارها و خدمات خود دارند، می‌توانند اطلاعات مربوط به آنها را (شامل: نام، نام شرکت عرضه کننده، قابلیت‌ها و ویژگی‌ها، مشخصات فنی، کاربران هدف، بروشور، شماره تماس و تخفیف های احتمالی فروش) به ایمیل info@tehrannsr.org ارسال کنند تا به اطلاع عموم برسد.

http://pvst.ir/7qd

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو