skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

طرح «دماسنج» تخفیفان برای کمک به کسب‌وکارها در شرایط کرونا معرفی شد

تحریریه پیوست

۹ فروردین ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۹ آبان ۱۴۰۰

تخفیفان، سرویس تخفیف و خرید گروهی آنلاین، در راستای مسئولیت اجتماعی و باهدف حمایت از کسب‌وکارهای آنلاین و آفلاین در شرایط شیوع ویروس کرونا، طرحی به نام «دماسنج» را به عنوان بخشی جدید در سرویس خود راه‌اندازی کرد. به گفته مدیرعامل تخفیفان در این طرح تمام کسب‌وکارهای ارائه‌دهنده خدمات، کالا و سرویس‌ها می‌توانند به صورت رایگان تبلیغات کسب‌وکار خود را قرار دهند تا مردم ضمن آشنایی با آنها، سرویس و خدمات مورد نیاز خود را بدون خارج شدن از خانه از طریق این کسب‌وکارها تهیه کنند.

به گزارش پیوست، شیوع ویروس کرونا در کشور سبب شده است که به کسب‌وکارهای کوچک چه آنلاین و چه آفلاین ضربه و آسیب‌های اقتصادی جدی وارد شود. به همین خاطر در یک ماه گذشته شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی کمپین‌ها و پویش‌های متفاوتی با هدف حمایت ازاین کسب‌وکارها راه‌اندازی کردند. کمپین‌هایی مانند کمپین نوروزی «پازل» که با کنار هم‌آوردن جمعی از کسب‌وکارهای ایرانی سعی در اتصال سرویس‌دهندگان به مشتریان است، کمپین «نفس» و پروژه «کنارهمیم» از جمله این تلاش‌ها به تمامی کسب‌وکارها در این شرایط بحرانی بوده است. حال تخفیفان هم پویش «دماسنج» را راه‌اندازی کرده تا کسب‌وکارها به صورت رایگان روی پلتفرم دماسنج تبلیغات خود را قرار دهند و مردم با کسب‌وکارهای محلی و کوچک آشنا شوند و سرویس‌ها و خدمات موردنیاز خود را از این کسب‌وکارها تامین کنند.
نازنین دانشور، مدیرعامل سایت تخفیفان در توضیح بیشتر این پلتفرم «دماسنج» به پیوست گفت: «دماسنج در واقع مانند یک شبکه اجتماعی است که کسب‌وکارهای آنلاین و آفلاین چه کوچک و بزرگ و متوسط می‌توانند روی آن تبلیغ کنند. این تبلیغات می‌تواند هم توسط خود صاحبان کسب‌وکار و هم مردمی که آنها را می‌شناسند، انجام شود.» به گفته دانشور راه‌اندازی  این پروژه در برنامه این شرکت از حدود ۶ ماه پیش وجود داشته اما به دلایلی عقب افتاده بود حالا اما دانشور می‌گوید با توجه به مشکلات موجودی که کرونا برای کسب‌وکارها ایجاد کرده تیم او به این نتیجه رسیده که این پروژه را در این زمان راه‌اندازی کنند.
دانشور در مورد فعالیت کسب‌وکارها و مردم روی این پلتفرم توضیح داد: «در حال‌حاضر مردم در خانه‌های خود در قرنطینه به سر می‌برند و نباید از خانه خارج شوند؛ اما طبیعتا هر کدام از ما نیازهایی داریم. بنابراین سعی کردیم با کمک این پلتفرم بدون اینکه شهروندان نیاز به خارج شدن از خانه داشته باشند به نیازهایشان پاسخ دهیم. به این صورت که  وقتی وارد پلتفرم دماسنج می‌شوند می‌توانند کسب‌وکارهای مختلف سراسر کشور را بینند و خدماتشان را دریافت کنند. این خدمات هم شامل آموزش آنلاین تا خرید کالا و دیگر خدمات مورد نیاز مردم را شامل می‌شود.»

آنطور که دانشور می‌گوید این پلتفرم می‌تواند براساس لوکیشن یا منطقه‌ای که کاربران در آن قرار دارند به آنها تخفیف‌ها، خدمات، سرویس و کالاهای ویژه‌ای که کسب‌وکارها برای ارائه در این پلتفرم منتشر کرده‌اند را اطلاع دهد.

سروس جدید «دماسنج» به سایت تخفیفان اضافه شده تا در شرایط فعلی که کسب‌وکارها به دلیل ویروس کرونا با مشکلاتی در ارائه خدمات خود مواجه‌اند به صورت رایگان کسب‌و‌کارها را تبلیغ کند

دانشور با اشاره به اینکه این پروژه پس از پایان شرایط کنونی هم ادامه خواهد داشت،بیان کرد: «این پروژه مختص این بازه زمانی نیست و متعلق به مردم و کسب‌وکارها است تا مشتریان برای کسب‌وکارها و کسب‌وکارها برای خودشان تبلیغ کنند. این سرویس بخش جدیدی از سایت تخفیفان است که به سایت اضافه شده است.»
براساس گفته‌های دانشور دماسنج یک پلتفرم اجتماعی است تا اگر کاربران تخفیف‌های خوب که متعلق به کسب‌‌وکاری است را در آن تبلیغ کنند و با امکاناتی که این پلتفرم دارد، مردم در مورد کسب‌وکارها و تخفیف‌ها با هم صحبت و بهترین تخفیف‌ها را به یکدیگر معرفی کنند و به اصطلاح دمای آن تبلیغات را افزایش دهند. به گفته او قرار بود کسب‌وکارها بابت تبلیغات از طریق این پلتفرم هزینه‌ای پرداخت کنند؛ اما دراین بازه زمانی به دلیل مشکلات متعدد کرونا برای کسب‌وکارها آنها فعلا تصمیم گرفتند تا استفاده از امکانات این طرح برای کسب‌وکارها رایگان باشد
به باور دانشور این پروژه به کسب‌وکارهای آنلاینی که برند بزرگی ندارند وکسب‌وکارهای آفلاینی که جایی برای تبلیغ ندارند، کمک بزرگی خواهد کرد و مردم هم می‌توانند آنها را ترویج و تبلیغ کنند.

 

http://pvst.ir/7ot

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو