skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

تشویق اپراتورهای تلفن‌همراه به ماندن مردم در خانه + به‌روز رسانی

تحریریه پیوست

۲ فروردین ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳ فروردین ۱۳۹۹

 همراه اول و ایرانسل به عنوان دو اپراتور تلفن‌همراه سراسری کشور،‌ در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود به کمپین «در خانه بمانیم» پیوسته‌اند. ایرانسل به عنوان اپراتور دوم تلفن همراه از ابتدای سال جاری اقداماتی برای ماندن مردم در خانه در روزهای شیوع کرونا در کشور به کار گرفته است. این شرکت امروز (۲ فروردین) در اقدامی جدید نام اپراتور خود یعنی «ایرانسل» در گوشی کاربران را به نام «درخانه بمانیم» تغییر داده است. همراه اول هم نیز در همین راستا با تغیر شناسه نام MCI در صفحه نمایشگر کاربرانش به «درخانه بمانیم» آنها را تشویق کرده که در این روزها که نگرانی از بابت شیوع کرونا در کشور افزایش یافته در خانه بمانند.

به گزارش پیوست، چند روز پیش نیز این اپراتور به همراه اپراتور اول کشور یعنی همراه اول با پیوستن به کمپین «در خانه بمانیم» اعلان‌های اطلاع‌رسانی تماس‌های شبکه خود را به همین بهانه تغییر داده بودند. این اپراتورها با توجه به شیوع ویروس کرونا در ایران، به درخواست سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی و در راستای مسؤولیت اجتماعی خود، پیام‌هایی که مشترکان در هنگام «خاموشی»، «عدم پاسخگویی»، «در دسترس نبودن»، «اشغالی» یا «پشت خط» بودن دریافت می‌کردند را با سه پیام جدید که بر «در خانه ماندن مشترکان» برای مقابله همگانی با این ویروس تأکید دارد، تغییر دادند. آنطور که در سایت ایرانسل آمده، این پیام‌ها با صدای رامبد جوان، از بامداد ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۸، ارائه شده است و در حال‌حاضر تا پایان نوروز سال ۱۳۹۹ در صورت پاسخ ندادن مشترک به تماس گرفته شده، پخش خواهند شد.

ایرانسل با تغییر نام اپراتور خود در گوشی کاربران به «درخانه بمانیم» سعی دارد به جلوگیری از گسترش این ویروس در کشور کمک کند

براساس  آخرین آمار ارائه شده توسط وزارت بهداشت تا امروز شنبه ۲ فروردین ۲۰۶۱۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، که از این میزان۱۵۵۶ نفر فوت کرده و ۷۶۳۵ نفر نیز بهبود یافته و ترخیص شده‌اند. روابط عمومی وزارت بهداشت گفته است که  از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۹۶۶ مورد جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور ثبت شد و آمار کل مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۰۶۱۰ نفر افزایش یافته است. در چند هفته گذشته بسیاری یکی از عامل کاهش گسترش سریع چرخه این بیماری در کشور را ماندن مردم در خانه اعلام کرده‌اند.

 

http://pvst.ir/7nz

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو