skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

اسنپ تریپ ۳۴ نفر از نیروهای خود را تعدیل کرد

تحریریه پیوست

۲۵ اسفند ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اسنپ تریپ، سرویس فعال در حوزه گردشگری آنلاین در بیانیه‌ای خبر از تعدیل ۳۴ نفر از نیروهای خود را داده است. این بیانیه در حالی است که روز گذشته (۲۴ اسفندماه) روابط عمومی اسنپ‌تریپ در گفت‌وگو با پیوست  اعلام کرده بود که به آنها تعدیل نیرو در این زمینه اعلام نشده؛ اما جزییات تغییرات در این شرکت را در روزهای آینده اعلام می‌کنند. بعد از علی‌بابا و الی گشت، این سومین تعدیل نیرو است که در حوزه گردشگری اتفاق میفتد.

در این بیانیه‌ اسنپ تریپ با اشاره به روزهای سختی که صنعت گردشگری این روزها در سراسر دنیا از جمله ایران تجربه می‌کند آمده است: «اسنپ‌‌ ‎تریپ نیز به عنوان یکی از نقش‌آفرینان اصلی این حوزه دچار چالش‌هایی شده‌‌‌ است. برای برون‌‌رفت از این شرایط ناچاریم تدابیر متفاوتی بی‌‎‎‎‌‌‌اندیشیم، اما همه تلاش‌مان بر این بوده که کمترین هزینه گذر از موقعیت فعلی متحمل همکارانمان شود، با این حال ناگزیزیم در شروع سال جدید با ۳۴ نفر از همکاران‌مان خداحافظی کنیم.» اسنپ تریپ این تصمیم را سخت دانسته و تاکید کرده که با این حال این تعدیل نیرو خسارت‌های ناشی از این شرایط را جبران نخواهد کرد. در این بیانیه با اشاره به اینکه  جدا شدن هر یک از اعضای تیم اسنپ‌ ‎تریپ این مجموعه دشوار است تاکید شده که با توجه به شرایط موجود، حقوق فروردین به عزیزانی که با آن‌ها قطع همکاری شده پرداخت خواهد شد تا شاید به عبور از این شرایط کمکی هر چند ناچیز به آنها شده باشد. در پایان هم این شرکت ابراز امیدواری کرده که با تلاش و همدلی همه همکاران، هر چه سریع‌تر این روزها را پشت‌ سر گذاشته و شاهد شرایط بهتری برای همه کسب‌وکارها باشند.

اواسط اسفند ماه سال جاری هم مدیرعامل علی‌بابا در توییتر خود اعلام کرد که این شرکت فعال در زمینه خدمات آنلاین گردشگری، به دلیل مشکلات پیش آمده در ۶ ماه دوم امسال از جمله شیوع ویروس کرونا، قرارداد ۱۸۲ نفر از نیروهای خود را تمدید نکرده است. در همین زمینه هم  الی گشت دیگر شرکت فعال در حوزه گردشگری در توییتر خود   خبر از تعدیل ۸۰ نیروی خود را داد.

http://pvst.ir/7mt

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو