skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

اسنپ امکان درخواست خودرو برای دیگران را فراهم کرد

تحریریه پیوست

۲۰ اسفند ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اسنپ در نسخه جدید اپلیکیشن مسافر یک قابلیت جدید به نام «درخواست خودرو برای دیگری» ارائه کرده که به کمک آن کاربران می‌توانند برای دوستان و آشنایان‌شان درخواست اسنپ دهند و نیازی به تماس‌های تلفنی مداوم با مسافر و راننده در طول سفر نداشته باشند.

به گزارش پیوست، این قابلیت کار را برای افرادی که به هر دلیل نمی‌خواهند از گوشی‌های هوشمند استفاده کنند یا به اینترنت دسترسی ندارند راحت می‌کند. یکی از کاربران فعلی اسنپ می‌تواند برای این افراد درخواست سفر دهد و فقط با وارد کردن نام و شماره تلفن مسافر، او را مستقیما به راننده‌ای که درخواست را قبول می‌کند مرتبط کند. تا پیش از فراهم شدن این امکان معمولا افراد برای اینکه برای دیگران تاکسی اینترنتی بگیرند مجبور بودند بارها به هر یک از طرفین تماس بگیرند تا مسافر و راننده همدیگر را پیدا کنند.

براساس خبری که از سوی روابط عمومی اسنپ در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته، این ارتباط به واسطه پشتیبانی اسنپ برقرار می‌شود و کاربر با وارد کردن مبدا و مقصد کسی که می‌خواهد برای او درخواست دهد و مشخصات فردی او از جمله نام و شماره تلفن، او را به عنوان مسافر به اپلیکیشن اسنپ معرفی می‌کند.

پس از آنکه راننده درخواست سفر را پذیرفت، پیامکی حاوی اطلاعات ضروری سفر از جمله مشخصات خودرو، پلاک ماشین و نام راننده و شماره تلفن او برای شماره‌ای که به عنوان مسافر ثبت شده ارسال می‌شود. به کمک این پیامک مسافر می‌تواند در صورت لزوم به صورت مستقیم با راننده تماس بگیرد و هماهنگی‌های لازم را انجام دهد.

اگر پیش‌تر قابلیت تماس امن را فعال کرده باشید، شماره تلفن مسافرتان از دید راننده پنهان می‌ماند و در پیامکی که حاوی اطلاعات مسافر است و برای راننده ارسال می‌شود، به جای آن شماره تلفن، شماره‌ای تصادفی با سرشماره پشتیبانی اسنپ ارسال می‌شود. در صورت لغو سفر از طرف شما یا راننده، باید با پشتیبانی تماس بگیرید و شیوه پرداخت این سفرها به دو صورت نقدی از طرف مسافر یا اعتباری از طرف فردی است که درخواست سفر را ثبت کرده‌ است.

http://pvst.ir/7lq

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو