skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

۳۰ هزار بار از کد تخفیف معلولان اسنپ استفاده شده است

تحریریه پیوست

۱۶ بهمن ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت اسنپ در طرحی به نام «با شما در حرکتیم» از ۱۲ آذرماه تا پایان امسال تخفیفی برای افراد دارای کارت معلولیت بهزیستی ساکن تهران در نظر گرفت و تاکنون حدود ۳۰هزار بار از این کد تخفیف ویژه افراد دارای معلولیت استفاده شده است.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، هزینه فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی اسنپ از جمله طرح «با شما در حرکتیم» از منابع مالی شرکت اسنپ پرداخت می‌شود و راننده به هیچ عنوان هیچ هزینه‌ای را متقبل نخواهد شد. اسنپ اعلام کرده این تفاهم‌نامه در راستای مسئولیت اجتماعی این شرکت است و هیچ امتیازی بابت تخصیص این کد تخفیف از هیچ سازمانی دریافت نکرده ‌است.

این تخفیف از طریق یک کد اختصاصی روی شماره تلفن افراد دارای معلولیت قابل استفاده است. افراد دارای معلولیت در هر سفر باید این کد را در بخش «کد سفر» داخل اپلیکیشن اسنپ وارد کنند تا ۲۰درصد از هزینه سفر آنها (تا سقف ۶هزار تومان) کم شود.

همچنین،‌ اسنپ پیش از این تسهیلات ویژه‌ای برای رانندگان دارای معلولیت در نظر گرفته‌ بود. مجموع رانندگان دارای معلولیت در ناوگان اسنپ حدود ۱۰هزار نفر است که تمام این افراد از پرداخت کمیسیون معاف شدند. مجموع کمیسیون افراد دارای معلولیت در یک ‌سال گذشته تا ابتدای تابستان ۹۸، مبلغ ۹میلیارد تومان بوده که اسنپ این رقم را از اعتبار این افراد کسر نکرده است.

http://pvst.ir/7eu

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو