skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

اسنپ ۵ ساله شد:‌یک میلیارد سفر با ۳۰ میلیون کاربر

تحریریه پیوست

۲۶ آذر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸

اسنپ سرویس فعال در حوزه حمل‌ونقل هوشمند به مناسبت ۵ سالگی خود در گزارشی آمارهای جالبی از فعالیتش در این سال‌ها را منتشر کرده است. براساس گزارش که روابط‌عمومی این شرکت در اختیار رسانه‌ها گذاشته این تاکسی اینترنتی توانسته در ۵ سال گذشته یک میلیارد سفر را پشت سر بگذارد و ۳۰ میلیون کاربر داشته باشد که این آمار در مقایسه با سال‌های گذشته ۵۰ درصد رشد را نشان می‌دهد.

اسنپ همچنین توانسته تعداد رانندگان خود را نیز در این سال‌ها افزایش دهد، براساس گزارش این شرکت از مجموع ۲ میلیون راننده‌ای که در این پلتفرم ثبت‌نام کرده‌اند حالا ۷۰۰ هزار راننده آن فعال هستند.

براساس این گزارش پُرسفرترین راننده اسنپ با ۲۵ هزار و ۲۱۲ سفر، رکورد بیشترین تعداد سفر را از آن خود کرده است. این راننده در طول پنج سال گذشته به طور میانگین ۱۳سفر در هر روز انجام داده است.همچنین رکورد بیشترین تعداد سفر با اسنپ تاکنون ۴هزار و ۲۲۵سفر بوده است. براساس اعلام اسنپ، سال گذشته آذرماه، یک معلم موسیقی به عنوان پُرسفرترین مسافر اسنپ معرفی شد. این مسافر ۲هزار و ۶۵۶سفر با اسنپ انجام داده بود و در عرض یکسال این آمار تقریبا ۲برابر شده است.  

اسنپ همچنین در گزارشش به آمار جالبی هم اشاره کرده از جمله اینکه کاربرانش در استان فارس طولانی‌ترین و کوتاه‌ترین فاصله‌ها را با اسنپ طی کرده‌اند.

در طول ۵ سال گذشته، کاربران اسنپ در مجموع ۳۶ میلیون و ۹۰۵ هزار و ۱۲۴ساعت را در این تاکسی آنلاین سپری کردند و این یعنی در مجموع ۴۱ هزار و ۷۷۰ سال در اسنپ سپری شده است. همچنین در این پنج سال، ۸ میلیارد و ۲۴۶ میلیون و ۴۲ هزار و ۷۵۰ کیلومتر با اسنپ طی شده که این رقم معادل بیش از ۱۰هزار و ۶۰۰ بار رفت‌وبرگشت به کره ماه است.

http://pvst.ir/6z3

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو