skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

طرح رمز دوم پویا از سه‌شنبه اجرا می‌شود

۱۵ دی ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

بانک مرکزی اعلام کرد از روز سه‌شنبه ۱۷ دی ماه، مشتریان بانکی می‌توانند در زمان انجام پرداخت‌ها و خریدهای اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند.

به گزارش پیوست، بانک مرکزی در اطلاعیه شماره ۸ خود در حالی اعلام کرد امکان دریافت پیامکی رمز پویا، از روز سه‌شنبه فعال می‌شود که پیش از این قرار بود این طرح از روز دوشنبه ۱۶ دی ماه آغاز شود؛ اما اکنون به نظر می‌رسد به دلیل تعطیلی روز دوشنبه، اجرای طرح رمز پویا با یک روز تاخیر آغاز می‌شود.

بانک مرکزی در اطلاعیه تاکید کرده است که اجرای این طرح به صورت مرحله‌ای بوده و تا پایان دی ماه سال جاری، تمامی بانک‌های کشور را شامل می‌شود. پیش از این اعلام شده بود اجرای طرح رمز پویا با دو بانک ملت و پارسیان آغاز خواهد شد.

براساس اعلام بانک مرکزی قرار است از روز سه‌شنبه ۱۷ دی ماه، دکمه «درخواست رمز پویا» به درگاه‌های پرداخت اینترنتی و اپلیکیشن‌های پرداخت، اضافه شود و بدین ترتیب مشتریانی که از گوشی‌های هوشمند یا اپلیکیشن‌های دریافت رمز پویا استفاده نمی‌کنند نیز بتوانند پرداخت‌های اینترنتی خود را انجام دهند.

بانک مرکزی تاکید کرده است با توجه به اینکه دریافت رمز پویا از طریق پیامک، منوط به ارائه تائیدیه شماره تلفن همراه به بانک مربوطه است، شهروندان باید با مراجعه به بانک یا وب‌سایت آنها از نحوه تایید شماره همراه، مطلع شوند.

http://pvst.ir/795

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو