skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

جابجایی ماهانه ۷۰۰ هزار مرسوله پستی با آدرس صاپست

سمانه سمیع تحریریه

۱۹ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ماهانه ۷۰۰ هزار مرسوله پستی با آدرس صاپست بر بستر شرکت ملی پست جابه‌جا می‌شود.

به گزارش پیوست، در نشست خبری انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مرکزنوآوری دانشگاه آزاد تهران شمال با مرکز رشد صاپست، حمیدرضا توکلی مدیرعامل شرکت صا پست اعلام کرد: ماهانه ۷۰۰ هزار مرسوله پستی با آدرس صاپست در سراسر کشور بر بستر شرکت ملی پست جابجا می‌شود.

توکلی در ادامه به نقش حمایت سازمان‌ها از ایده‌های دانشجویان صحبت کرد و توضیح داد: دانشجویان نباید ایده‌های خود را دست کم بگیرند ما خودمان تصور نمی‌کردیم ایده ما در شرکت بزرگی مثل شرکت ملی پست با ۱۵ هزار پرسنل دیده شود، اما خوشبختانه این اتفاق افتاد و ما حالا در کنار پست فعالیت‌هایمان را توسعه داده‌ایم.

صاپست چیست؟

توکلی در ارتباط با فعالیت صاپست توضیح داد: صاپست مخفف صندوق الکترونیکی پست است و هر فرد می‌تواند برای خود یک شناسه مخصوص داشته باشد. این آیدی می‌تواند کد ملی، شماره موبایل یا هر شناسه‌ای باشد که خود فرد انتخاب می‌کند و این انتخاب از طریق مراجعه به سایت صاپست انجام می‌شود. او هزینه این سرویس را عددی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان اعلام کرد.

تمرکز پست روی سرویس‌های ارزش افزوده

محمدرضا احمدی معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست نیز در این رویداد به پیچیدگی‌های عمیق تبادل مرسوله‌ها در شرکت ملی پست اشاره کرد و گفت: این خدمات ارزش افزوده است که می‌تواند به خدمات همیشگی پست ارزش بیشتری ببخشد. همکاری صاپست با شرکت ملی پست نیز به این شکل است که توانسته سرویس ارزش افزوده‌ای را در کنار خدمات پستی تعریف کند.
احمدی در ادامه به نقش کلیدی ارتباط بین صنعت و دانشگاه اشاره کرد و توضیح داد: برای توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان به همکاری عمیقی میان صنعت و دانشگاه نیاز داریم و انعقاد چنین تفاهم‌نامه‌هایی به نفع هر دو طرف است.

در بخش پرسش و پاسخ خبرنگاران نیز مدیرعامل صاپست در پاسخ به پیوست مبنی بر ارائه آمار و ارقامی از فعالیت‌های صاپست، گفت: برای به ثمررسیدن پروژه صاپست ۱۶ هزار دفتر پیشخوان شهری و روستایی و ۱۴۰۰ دفتر دولتی درگیر این پروژه شدند و حالا عمده مشتریان ما کسب‌وکارها هستند. ۴۵ درصد کسب‌وکارها و ۳۵ درصد اشخاص و ۱۵ درصد دولتی هستند. او گفت: سال ۹۹ روزی دو مرسوله با کد صاپست جابه‌جا می‌شد اما حالا ماهانه ۷۰۰ هزار مرسوله پستی با آدرس صاپست در سراسر کشور بر بستر شرکت ملی پست جابجا می‌شود.

توکلی همچنین در زمینه نحوه همکاری با دانشگاه آزاد هم به پیوست گفت: دانشجویان تایید شده از مرکز نوآوری دانشگاه به مرکز رشد صاپست معرفی می‌شوند تا در مسیرشغلی در کنار ما قرار بگیرند.

در این رویداد همچنین پوریا پورسرخ به عنوان سفیر برند صاپست انتخاب شد و تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه ازاد تهران شمال و هلدینگ تبلیغاتی مات امضا شد.

https://pvst.ir/i3r
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو