skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ترامپ هم برای تبلیغات انتخاباتی به تیک‌تاک پیوست

۱۳ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، برای جذب آرای جوانان به تیک‌تاک ملحق شد. با اینکه تیک‌تاک در حال حاضر براساس قانون جدیدی در ایالات متحده با خطر ممنوعیت روبرو است، هردو نامزد ریاست جمهوری این کشور برای جذب آرای جوانان در این پلتفرم فعالیت می‌کنند، اقدامی که از نگاه بسیاری از ناظران بحث‌برانگیز است. ترامپ نیز در دوران ریاست جمهوری خود برای ممنوعیت این پلتفرم تلاش کرده بود.

به گزارش پیوست به نقل از پولتیکو، اولین پست ترامپ که شب گذشته منتشر شد او را در بین تماشاگران یک مسابقه UFC در نیوجرزی نشان می‌دهد.

ترامپ در ماه‌های منتهی به انتخابات ماه نوامبر سعی بر افزایش نفوذ خود دارد و یکی از مشاوران کارزار او می‌گوید: «این کارزار در تمام میدان‌ها بازی می‌کند. مهم است که در چندین پلتفرم و مجرا نفوذ کنیم و این تنها یکی از راه‌های بیشماری است که برای دسترسی به رای دهندگان از آن استفاده می‌کنیم.»

پیوستن ترامپ به تیک‌تاک پیروزی دیگری برای این اپلیکیشن چینی است که پیش از این هم خبر کارزار تبلیغاتی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، در آن خبرساز شده بود. بایدن نیز در حالی در این پلتفرم به فعالیت تبلیغاتی برای جذب جوانان مشغول است که با امضای قانون ممنوعیت یا فروش کمتر از یک سال برای تصمیم گیری به مالک چینی تیک‌تاک فرصت داده است.

با تمام بحث‌ها و مخالفت‌های فعلی، ۱۷۰ میلیون کاربر تیک‌تاک در ایالات متحده باعث شده تا قدرت آن برای نامزد‌های انتخاباتی غیرقابل انکار باشد. یکی از مقامات تیک‌تاک که با امکان گمنامی صحبت کرده است می‌گوید با توجه به اینکه نسبت محتوای حامی ترامپ به بایدن در این پلتفرم دو به یک است، تیک‌تاک برای کارزار او اهمیت ویژه‌ای دارد.

با اینکه رئیس جمهوری سابق آمریکا را می‌توان آغازگر تلاش برای ممنوعیت تیک‌تاک در آمریکا دانست اما او به تازگی در پیامی با قانون ممنوعیت یا فروش مخالفت کرده است. او می‌گوید بایت‌دنس همچنان یک تهدید امنیت ملی است اما ممنوعیت آن جوانان آمریکایی را خشمگین کرده و به متا، شرکت مادر فیسبوک و اینستاگرام، کمک می‌کند که به مدت دو سال حساب او را معلق کرده بود.

 

https://pvst.ir/i2d

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو