skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فلایتیو مدعی افزایش ۱۰۰ درصدی فروش شد

سمانه سمیع تحریریه

۷ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

فلایتیو در بیانیه‌ای در ارتباط با استعفای دسته‌جمعی کارکنانش عنوان کرده است افزایش رشد فروش  ۱۰۰ درصدی شرکت در چند روز پس از خروج برخی مدیران و تغییر سیاست‌های اجرایی به خودی خود بیانگر دلیل تغییرات ایجاد شده در فلایتیو است.

به گزارش پیوست، ششم خرداد ماه  و تنها دو روز باقی مانده به تولد ۸ سالگی فلایتیو تعداد زیادی از مدیران و کارمندان فلایتیو در حرکتی دسته‌جمعی استعفا داده‌ و در لینکدین خود Open to work زدند. پست لینکدین کارکنان فلایتیو نشان می‌داد این موضوع به دخالت‌های هلدینگ سرمایه‌گذاری ارنیکا در فعالیت‌های فلایتیو برمی‌گردد.

حالا فلایتیو هفتم خرداد ماه ۱۴۰۳ بیانیه‌ای در این ارتباط منتشر کرده است، در بخشی از این بیانیه عنوان شده است: «این شرکت در راستای عدم تحقق برخی از انتظارات علمی و مطالعه شده هیئت مدیره در امور اجرایی محوله توسط تعدادی از همکاران خود در ماه‌های گذشته تصمیم به قطع همکاری با برخی از مدیران اجرایی گرفت. حقانیت و صحت اجرای این تصمیم سخت ولی مهم با برآیند افزایش رشد فروش چشمگیر ۱۰۰ درصدی شرکت فقط در طی چند روز از خروج و تغییر سیاستهای اجرایی این نفرات بود که همین عدد به‌ خودی خود بیانگر دلیل این تصمیم است.»

در ادامه این بیانیه آمده است:« فلایتیو در تمام سال‌های اخیر حتی در سخت ترین روزهای اقتصادی کشور در زمان کرونا برخلاف دیگر شرکت‌ها از تعدیل جلوگیری کرد و متحمل هزینه های فراوان شد تا از فرهنگ تعدیل ناصحیح جلوگیری کند. اما این تصمیم استراتژیک سخت، لازمه رشد پویا و انقلابی فلایتیو است و این شرکت در شرف تجربه رشدهای چشمگیر و ورود به بازارهای جهانی و همینطور IPO است.»

فلایتیو همچنین در بیانیه خود از خودداری و جلوگیری از حاشیه در فلایتیو گفته و توضیح داده است:«تیم فلایتیو با حضور افراد قدرتمند و همسو در تمام واحدها در حال تجربه پوست اندازی و تغییر نگرش مطلوب برای توسعه هرچه بیشتر است و این دست تحریک‌ها در این شرایط قابل درک و پیش بینی است و فلایتیو زمان خود را معطوف به اهداف قلبی خود به کلیه اعضای متشکلش داده و از ورود به هرگونه حاشیه خودداری می‌کند.»

در پایان نیز آمده است:«فلایتیو در فرهنگ عمیق سازمانی خود انجام تعهدات مالی به پرسنل شریف خود را در تمام سالهای اخیر بدون کوچکترین تاخیر انجام داده و همین رفتار در ارائه خدمات شفاف و صادقانه را باهمکاران و شرکای تجاری خود و بالاخص مسافران خود داشته و این فرهنگ و وظیفه عمیقا در فلایتیو نهادینه بوده و ماندگار است.

متن کامل بیانیه

https://pvst.ir/hzi
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو