skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تولد ۸ سالگی فلایتیو در میان استعفای دسته جمعی کارمندان

سمانه سمیع تحریریه

۶ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تعداد زیادی از مدیران و کارمندان فلایتیو امروز ششم خرداد ماه استعفا داده‌اند، پست‌های شبکه‌های اجتماعی تیم فلایتیو  این اقدام دسته‌جمعی را به دلیل تصمیم‌های ارنیکا به عنوان سرمایه‌گذار اصلی این شرکت عنوان می‌کنند این در حالی است که ارنیکا اعلام می‌کند تصمیم به تعدیل نیرو در برخی از بخش‌ها گرفته بودند و آنها زودتر اقدام به استعفا کرده‌اند.

به گزارش پیوست، تنها دو روز باقی مانده به تولد هشت سالگی فلایتیو امروز ششم خرداد ماه تعداد زیادی از مدیران و کارمندان فلایتیو  استعفا داده‌اند و در لینکدین Open to work زده‌اند. از پست لینکدین تعدادی از افراد تیم فلایتیو برمی‌آید که این استعفای دسته جمعی به موضوع دخالت‌های هلدینگ سرمایه‌گذاری ارنیکا در فعالیت‌های فلایتیو برمی‌گردد.

این در حالیست که خرداد سال ۱۴۰۲  مدیر عامل فلایتیو تغییر کرد و حالا دو هفته شده است که کامیار ایرانی هم مدیرعامل فلایتیو نیست. به گفته کارکنان فلایتیو در دو هفته گذشته مدیران ارشد سازمانی فلایتیو مثل مدیرمارکتینگ، مدیرمالی و مدیرمنابع انسانی فلایتیو نیز ترک کرده و از صبح امروز اکثر نیروهای انسانی فلایتیو در حرکتی دسته جمعی استعفا داده‌اند.

یکی از اعضای هیات مدیره ارنیکا در این باره به پیوست گفت: ما می‌خواستیم در تعامل با کارمندان مشکلات را حل کنیم تا تعدیل در شرایطی مناسب اتفاق بیفتد چون فلایتیو برای توسعه به این تغییرات نیاز داشت. اما متاسفانه این امر میسر نشد.در نهایت تمام تغییرات فلایتیو با توجه به نظر کلیه اعضای هیات مدیره و سهامداران بود و در حال حاضر شرایط فلایتیو باثبات است و به زودی بیانیه‌ای در این باره منتشر می‌کنیم.

https://pvst.ir/hz9
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو