skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نسخه جدید فلایتیو تابستان رونمایی می‌شود

سمانه سمیع تحریریه

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

فلایتیو

نسخه جدید سایت و اپلیکیشن فلایتیو در تابستان ۱۴۰۲ رونمایی می‌شود.

به گزارش پیوست، مدیر عامل جدید فلایتیو کامیار ایرانی در رویداد معارفه خود به موضوع به روز شدن نسخه جدید سایت و اپلیکیشن فلایتیو پرداخت وگفت: در آینده از هوش مصنوعی در فلایتیو استفاده خواهد شد

ایرانی ادامه داد: در تلاشیم استفاده از فناوری هوش مصنوعی را در فلایتیو بیشتر کنیم و در برنامه آینده ما استفاده از آن در بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش پیش‌بینی شده است.

تمرکز روی نیازهای ناشناخته

ایرانی همچنین در پاسخ به پیوست مبنی بر وجه تمایز فلایتیو نسبت به رقبا گفت: در واقع مدت زیادی‌است که تمام سایت‌ها، پلتفرم‌ها و اپلیکیشن‌ها یک شکل شده‌اند و وجه تمایز خاصی نسبت به یکدیگر ندارند اما ما در فلایتیو در تلاشیم روی نیازهای ناشناخته و کمتر دیده شده متمرکز شویم. برای مثال خرید پرواز تهران به ترکیه چالش خالصی ندارد اما پرواز تهران تورنتو برای کاربران پیچیده است و ما روی چنین نیازهایی متمرکزیم.در نسخه جدید فلایتیو روی بررسی پیچیدگی‌های رفتار آنلاین هم کار کرده‌ایم

به زودی با لندتک‌ها

ایرانی همچنین خبر از برنامه‌های مجموعه فلایتیو راجع به همکاری با لندتکی‌ها داد و افزود: بنا به شرایط سخت اقتصادی در حال رایزنی و مذاکره با کسب و کارهای لندتکی هستیم که پس از نتیجه‌ نهایی اعلام خواهد شدعلی کشفی هم‌بنیانگذار فلایتیو نیز در این رویداد ضمن معرفی کامیار ایرانی به عنوان مدیرعامل جدید فلایتیو این همکاری را آغاز راهی متفاوت و پربار برای فلایتیو عنوان کرد.

https://pvst.ir/f3l
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو