skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تا پایان بهمن ۹۲ هزار نماد اعتماد صادر شده است

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

در ۱۱ ماهه سال ۱۴۰۲ مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ۹۲ هزار و ۵۵۱ نماد اعتماد برای کسب و کار‌های تجارت الکترونیکی صادر شده و در همین مدت ۹ هزار شکایت از کسب و کار‌ها ثبت شده است.

به گزارش پیوست، در گزارش مرکز توسعه تجارت الکترونیکی تا پایان بهمن ۱۴۰۲ تعداد نماد‌های صادر شده برای کسب و کار‌های تجارت الکترونیکی ۹۲ هزار و ۵۵۱ نماد است که نسبت به سال گذشته رشد تقریباً دو برابری را نشان می‌دهد. این در حالی است که شکایات ثبت شده در سامانه این مرکز نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است.

گزارش این مرکز در مورد سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) نشان می‌دهد طی این مدت بیش از ۳۱۳ هزار معامله خرید به ارزش بالغ بر ۶۹ هزار میلیارد تومان ثبت شده است که در مقایسه با سال گذشته رشد ۵۰ درصدی را نشان می‌دهد. این در حالی است که تعداد معاملات انجام شده در این سامانه تغییری نسبت به سال گذشته نداشته است. در این مدت ۱۲۰ هزار شخصیت حقوقی از بخش خصوصی و ۶۴۰۰ دستگاه اجرایی دولتی در سامانه ستاد ثبت نام کرده‌اند.

از دیگر بخش‌های گزارش مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می‌توان به تعداد امضا‌های الکترونیکی صادر شده توسط مراکز میانی اشاره کرد. آمار این مرکز نشان می‌دهد در ۱۱ ماه ابتدایی سال ۱۴۰۲ تا پایان بهمن ماه بالغ بر ۳ میلیون و ۶۶۰ هزار امضای الکترونیکی گواهی شده است.

در این گزارش آمده است دولت طی ۱۱ ماه ۳۸ هزار مزایده و ۳۷ هزار مناقصه اجرا کرده است که حجم مالی آن‌ها به ترتیب ۱۱۲ همت و ۸۲۶ همت بوده است.

https://pvst.ir/hlw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو