skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

همکاری نوکیا و اوپراتور پاکستانی برای اتصال پاکستان، امارات و عمان

۹ فروردین ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

نوکیا روز چهارشنبه اعلام کرد که اوپراتور Transworld Associates از پاکستان با استفاده از راه‌حل فیبر نوری این شرکت قرار است یک شبکه فیبر نوری جدید برای متصل کردن پاکستان، امارت متحده عربی و عمان ایجاد کند.

به گزارش پیوست، این پروژه که بخشی از طرح توسعه زیردریایی شرکت TWA به حساب می‌آید ظرفیت پهن‌باند و داده بین دیتاسنتر‌ها را تقویت می‌کند.

طبق اعلام شرکت نوکیا، این شبکه جدید که بین پاکستان، امارت و عمان احداث می‌شود از ظرفیت 9.2 Tbps برخوردار است و از کسب‌وکارها و کاربرانی که به اتصال بهتر در این منطقه نیاز دارند پشتیبانی می‌کند. سیستم اصلی زیردریایی شرکت نیز از ظرفیت 28.8 Tbps برخوردار است.

نوکیا برای این پروژه ۱۸۳۰ پلتفرم Photonic Service Switch را در اختیار TWA قرار می‌دهد که قدتر آن نیز از طریق موتور Photonic Service نوکیا (PSE-Vs) تامین می‌شود. طبق اعلام نوکیا این راه‌حل به شکل چشمگیری مدیریت داده کلان را تقویت کرده و عملکرد شبکه را بهبود می‌بخشد و در عین حال به دلیل مصرف پایین انرژی از لحاظ محیط‌زیستی نیز شرایط بهتری دارد.

نوکیا براساس این قرارداد فناوری CDC-F را نیز در اختیار شرکت پاکستانی قرار می‌دهد که به گفته شرکت «تجربه کاربر نهایی را بهبود بخشیده، شبکه‌ای امن و مطمئن ایجاد می‌کند و پهن‌باند بالاتری برای توسعه‌دهندگان اینترنت در منطقه فراهم می‌کند.»

سعد مظفر، مدیرعامل شرکت TWA می‌گوید که شبکه متصل کننده امارات، پاکستان و عمان به گونه‌ای طراحی شده که در آینده از آسیب در امان باشد و ترابایت‌ها ترافیک را به خوبی منتقل کند.

 

 

https://pvst.ir/hlu

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو