skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اعضای جدید هیات مدیره تپسی معرفی شدند

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۱۴ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

گروه سرمایه‌گذاری کوروش، گروه نوآوران تجارت الکترونیک هستی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، بازرگانی افق کوروش و گروه مدیریت صنعت خرده‌فروشی کوروش به عنوان گروه‌های زیرمجموعه گلرنگ به هیات مدیره تپسی اضافه شدند.

به گزارش پیوست، پس از اینکه گروه صنعتی گلرنگ حدود ۷۰ درصد سهام تپسی را خرید، مجمع عمومی عادی فو‌ق‌العاده این شرکت در تاریخ ۸ اسفند ۱۴۰۲ برگزار شد و اعضای حقوقی گروه صنعتی گلرنگ، جایگزین اعضای پیشین شدند اما هنوز نمایندگان حقوقی این شرکت‌ها در هیات مدیره تپسی مشخص نشده‌اند.

بر اساس تصمیم این مجمع که اطلاعیه آن در کدال منتشر شده است،‌ گروه سرمایه‌گذاری کوروش، گروه نوآوران تجارت الکترونیک هستی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، بازرگانی افق کوروش و گروه مدیریت صنعت خرده‌فروشی کوروش ۵ عضو جدید هیات مدیره این پلتفرم تاکسی اینترنتی هستند.

تپسی به عنوان اولین استارت‌آپ ایرانی خرداد ماه ۱۴۰۱ موفق شد سهام خود را فرابورس عرضه کند و پس از آن سهامداران آن توانستند با واگذاری سهام خود به گلرنگ فرایند خروج را طی کنند.

https://pvst.ir/heh
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو