skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تلگرام در تازه‌ترین بروزرسانی خود رابط کاربری تماس را تغییر می‌دهد

۱۳ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تلگرام در حال عرضه بروزرسانی جدیدی است که تماس‌ها را بهبود بخشیده و با یک طراحی جدید مقدار کمتری از باتری گوشی شما را مصرف می‌کند. این بروزرسانی همچنین انیمیشن‌های جدید، بهبود پلتفرم روبات‌های این اپلیکیشن و چند تغییر دیگر را در خود دارد.

به گزارش پیوست به نقل از تک‌کرانچ، این شرکت می‌گوید تماس‌ها را بازطراحی کرده و پس زمینه‌هایی را اضافه کرده است که به صورت پویا با حالت تماس در هنگام زنگ خوردن، فعال یا پایان آن تغییر می‌کنند. این رابط کاربری منابع کمتری نسبت به قبل نیاز دارد و درنتیجه باعث حفظ عمر باتری شما شده و روی دستگاه‌های قدیمی بهتر کار می‌کند.

بروزرسانی مذکور همچون کیفیت تماس را بهبود می‌بخشد و تلگرام می‌گوید در سال ۲۰۲۴ قرار است کیفیت اتصال و صوت را بیش از پیش تقویت کند.

تلگرام همچنین در حال بروزرسانی پلتفرم روباتی است که توسعه دهندگان از طریق آن می‌توانند خدمات خود را در اکوسیستم تلگرام ادغام کنند. روبات‌ها حالا می‌توانند به پیام‌ها واکنش نشان دهند و واکنش‌ها، دیدگاه‌ها و لینک‌ها را مدیریت کنند، پاسخ‌هایی برای دیگر چت‌ها یا موضوعات ارسال کنند و خیلی کارهای دیگر. روبات‌ها همچنین می‌توانند در کانال‌هایی که جایگاه مدیریت آن را در اختیار دارند اطلاعاتی درمورد اهدایی‌ها و بوست‌ها دریافت کنند.

افزون بر این، تلگرام انیمیشن تبخیر خود را که پیشتر روی کاربران منتخب آزمایش کرده بود در اختیار کاربران iOS و اندرویدی می‌گذارد. این افکت جدید در زمان حذف یک پیام اجرا می‌شود و با هدف جذابیت اپلیکیشن اضافه شده است.

عرضه قابلیت‌های جدید را تنها چند ماه پس از آن شاهد هستیم که تلگرام از بهبود وضعیت کانال‌ها، شخصی‌سازی ایموجی واکنش‌ها و آمار استور‌ی‌ها برای رقابت با واتساپ خبر داد. واتساپ در ماه سپتامبر ۲۰۲۳ کانال‌های برادکست خود در اختیار تمام کاربران گذاشت. اگرچه مدت‌ها از عرضه قابلیت کانال در تلگرام می‌گذرد اما برای رقابت با واتساپ نیاز به بهبود و بروزرسانی دارد.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، به تازگی در کانال اطلاع رسانی خود در واتساپ گفت که تعداد کاربران فعال قابلیت کانال‌ها از سرحد ۵۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه عبور کرده است. واتساپ براساس آخرین آمار بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد و تلگرام هم به ۸۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه رسیده است.

https://pvst.ir/gv0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو