skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

هوش مصنوعی گروک پست‌های اکس را تجزیه‌تحلیل می‌کند

۵ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ایلان ماسک می‌گوید طی چند هفته آینده دکمه‌ای به پست‌های اکس اضافه می‌شود که از طریق آن هوش مصنوعی گروک به تجزیه و تحلیل می‌پردازد.

به گزارش پیوست، گروک (Grok) یک چت‌بات هوش مصنوعی است که توسط xAI، شرکت هوش مصنوعی ایلان ماسک، توسعه یافته و کاربران اشتراک پریمیوم پلاس اکس (توییتر سابق) می‌توانند از آن استفاده کنند.

به نظر شرکت شبکه اجتماعی و هوش مصنوعی ماسک در مسیر توسعه همکاری نزدیکی با یکدیگر خواهند داشت و در یکی از تازه‌ترین تحولات قرار است امکان تجزیه و تحلیل پست از طریق گروک برای کاربران فراهم شود.

هنوز مشخص نیست که آیا این امکان نیز تنها برای کاربران پریمیوم پلاس است یا خیر اما به گفته ماسک به زودی امکان بررسی پست توسط این ابزار هوش مصنوعی به اکس می‌آید.

ابزارهای مولد هوش مصنوعی در یک سال اخیر توجه بسیاری از شرکت‌ها را به خود جلب کرده‌اند و علاوه بر بزرگانی مثل گوگل و مایکروسافت، شرکت‌های شبکه اجتماعی از جمله متا و حالا اکس هم به استفاده از این ابزارها در محصولات خود روی آورده‌اند.

گروک محصولی از شرکت هوش مصنوعی xAI است که خبر عرضه آن چند هفته پیش منتشر شد و به گفته ماسک یک چاشنی شوخی و طعنه را در نحوه ارتباط گرفتن خود دارد. با این حال کاربران برای استفاده از این ابزار باید اشتراک پریمیوم پلاس را که به قیمت ۱۶ دلار ماهیانه برای کاربران نسخه وب به فروش می‌رسد خریداری کنند.

https://pvst.ir/gh8

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو