skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر
انتخاب سردبیر

سخنگوی قوه قضائیه: شهرداری باید هزار تاکسی برای سرویس مدرسه در اختیار تپسی قرار دهد

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۱۸ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد تپسی مکلف شده است وجوه والدینی را که از سرویس مدرسه تپسی انصراف داده‌اند را بازگرداند و شهرداری نیز باید تاکسی‌های لازم را در اختیار این شرکت قرار دهد.

به گزارش پیوست، پس از آنکه تپسی اعلام کرد هر کاربری که از سرویس مدرسه این تاکسی اینترنت انصراف دهد می‌تواند مبلغ پرداختی را بازپس بگیرد، سخنگوی قوه قضائیه نیز بر این مساله تاکید کرد.

مسعود ستایشی، در نشست خبری هفتگی خود در این خصوص گفت: مدیرعامل شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس (تپسی) در ارتباط با این قضیه روز دوشنبه در دادستانی حضور یافته‌ است و خود دادستان هم در جلسه تشریف داشته‌اند. در این جلسه مقرر شده والدینی که درخواست انصراف از سرویس خدمات این شرکت را داده‌اند وجه‌ پرداختی به حساب‌شان بازگردد.

او همچنین گفت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران باید هزار دستگاه تاکسی در اختیار تپسی قرار دهد تا کاربرانی که انصراف نداده‌اند، خدمات دریافت کنند.

میلاد منشی‌پور، مدیرعامل تپسی پیش از این در گفت‌وگو با فردای اقتصاد، یکی از دلایل مهم به نتیجه نرسیدن این پروژه را بدقولی شهرداری تهران دانسته و گفته بود: «آنها به ما قول داده بودند ناوگان خود را در اختیار ما قرار می‌دهند، اما ۱۰ روز مانده بود تا آغاز سال تحصیلی به ما گفتند تنها در حالتی ناوگان تاکسی خود را در اختیار ما قرار می‌دهند که ثبت‌نام را از طریق اپلیکیشن شهرزاد انجام دهید. این کار به دلایل متعدد برای ما قابل انجام نبود و به قول معروف دست ما را در پوست گردو گذاشتند.»

https://pvst.ir/g45
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو