skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نسخه وب فتوشاپ با ابزارهای هوش مصنوعی راه‌اندازی شد

۶ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ادوبی روز چهارشنبه رسما از نسخه وب فتوشاپ برای تمام کاربران پولی این پلتفرم رونمایی کرد. نسخه وب که حدودا دو سال در مرحله آزمایشی بود، با ابزار‌های هوش مصنوعی فایرفلای از جمله Generative fill و Generative expand عرضه شده است.

به گزارش پیوست به نقل از تک‌کرانچ، ادوبی می‌گوید ابزارهای تولبار وب براساس روند کار شما از جمله بازتولید عکس یا انتخاب یک شی در تصویر گروه‌بندی می‌شوند. فتوشاپ وب همچنین نام کامل ابزارها را به تازه‌کاران نشان می‌دهد.

ادوبی می‌گوید کاربران می‌توانند با اشتراک‌گذاری لینک به شخص دیگری، حتی اگر فرد مقابل اشتراک هم نداشته باشد، برروی فایل‌ها با یکدیگر همکاری کنند.

این شرکت در ماه مه از قابلیت‌های مبتنی بر فایرفلای از جمله generative expand رونمایی کرد که تصویر شما را توسعه داده و محتوای آن را براساس پرامپت پر می‌کند و generative fill هم به شما اجازه می‌دهد اشیائی را بدون آسیب به محتوای تصویر حذف و اضافه کنید. در آن زمان، این قابلیت‌ها تنها برای نسخه بتای فتوشاپ قابل دسترسی بودند. اما حالا این امکانات به نسخه وب نیز اضافه می‌شوند که می‌تواند سرعت بروزرسانی‌های ادوبی را بیشتر کند.

ادوبی می‌گوید نسخه وب بیشتر ابزارهای نسخه دسکتاپ از جمله تسک‌بار مفهومی که گام‌های بعدی را پیشنهاد می‌دهد و ابزارهایی براساس جریان کار، را شامل می‌شوند. با این حال، این نسخه همچنان از ابزار patch، pen، smart object support و polygonal lasso برخوردار نیست. شرکت می‌گوید برای اضافه کردن این امکانات به نسخه وب تلاش می‌کند.

 

https://pvst.ir/g12

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو