skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرویس مدرسه تپسی به صورت تدریجی آغاز به‌کار می‌کند

۳ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سرویس مدرسه تپسی در اولین روز سرویس‌دهی خود با مشکل مواجه شد و حال این پلتفرم تاکسی اینترنتی اعلام کرده است که از فردا ۴ مهر تا ۱۰ مهر ماه سرویس مدرسه خود در مناطق مختلف را به تدریج ارائه خواهد داد.

به گزارش پیوست، اما فقط سرویس مدرسه تپسی نبود که امروز برای سرویس دهی آماده نبود بلکه کل سرویس تپسی و اسنپ در ساعت‌های اولیه روز حدود ساعت ۷  تا  ۹ و نیم صبح با مشکل مواجه شد و هر دوی این پلتفرم‌های تاکسی اینترنتی دلیل آن را مشکل فنی عنوان می‌کنند.

این دو پلتفرم‌های تاکسی اینترنتی ارتباط افزایش بار شبکه به دلیل افزایش تقاضا در روز اول مهر با اختلال در این دو پلتفرم را رد می‌کنند.

تپسی روز گذشته با ارسال یک پیام، ضمن عذرخواهی از والدین، موضوع اختلال شبکه را به آنها اطلاع داد. همچنین برای جبران این موضوع و تسهیل در رساندن دانش‌آموزان به مدرسه طی این روزها، روزانه ۱۰۰ هزار تومان تخفیف تپسی به والدین ارائه شده است. هزینه‌ای که والدین برای دریافت سرویس در این روزها پرداخت کرده‌اند نیز به آنها بازگردانده خواهد شد.

برای نهایی‌کردن سرویس مدرسه تپسی و تخصیص راننده، لازم است کل درخواست‌ها بر اساس مسیر رفت و برگشت و ساعت مدارس بررسی شده و دانش‌آموزانی که بیشترین همسانی را در این موارد باهم دارند در یک سرویس قرار داده شوند. بر همین اساس، تغییراتی که پیش از این گفته شد ارائه سرویس را با تاخیر مواجه کرد.

سرپرست پشتیبانی این تاکسی اینترنتی گفت برای حصول اطمینان از نحوه ارائه سرویس، تصمیم گرفتیم با تأخیر این خدمت را ارائه کنیم تا خانواده‌ها دچار مشکل نشوند و ما هزینه سرویس‌ندادن در این ایام را به حساب تپسی افراد برمی‌گردانیم.

https://pvst.ir/fyz

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو