skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ایلان ماسک: تعداد کاربران ماهانه X به بالاترین حد خود رسیده است

۷ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پلتفرمX

به گفته ایلان ماسک، تعداد کاربران شبکه اجتماعی«X» به بالاترین حد خود رسیده و طبق نموداری که ماسک منتشر کرده، تعداد کاربران بیش از ۵۴۰ میلیون نفر برآورد شده است.

ایلان ماسک، روز جمعه (۲۸ جولای) اعلام کرد که تعداد کاربران ماهانه پلتفرم«X» که پیش‌تر با نام توییتر شناخته می‌شد به بالاترین حد خود رسیده است. او نموداری را به اشتراک گذاشت که نشان‌دهنده بیش از ۵۴۰ میلیون نفر کاربر است.

نمودار کاربران توییتر

بر اساس بیانیه‌ای که پیش از خرید این شرکت توسط ایلان ماسک منتشر شد، توییتر ۲۲۹میلیون کاربر فعال تا ماه می سال ۲۰۲۲ داشت. سپس ماسک در ماه نوامبر اعلام کرد که توییتر ۲۵۹.۴ میلیون کابر فعال روزانه دارد.

این آمار و ارقام توسط ماسک در حالی منتشر می‌شود که این شرکت، تغییرات سازمانی را پشت سر می‌گذارد و به دنبال افزایش درآمد تبلیغاتی‌ است که در ما‌های اخیر به شدت کاهش یافته است.

این آمار بیانگر نظرات مدیران این پلتفرم است که مدعی شده‌اند شبکه اجتماعی X، جذابیت زیادی دارد و بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته که این نظرات پس از به میدان آمدن پلتفرم متا به نام تردز که رقیب توییتر نام گرفت، مطرح شد.

از زمان روی کار آمدن ماسک، تغییرات قابل توجهی در ساختار این شرکت به‌وجود آمده است. از ارائه پولی تیک آبی این برنامه گرفته تا اشتراک‌گذاری بخشی از فروش تبلیغات با تولیدکنندگان محتوای منتخب در این پلتفرم، از جمله تغییرات اساسی است که در این مدت ایجاد شده است.

 

https://pvst.ir/fj9

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو