skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مشاهده توئیتر بدون ثبت‌نام مسدود می‌شود

۱۰ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

توییتر دسترسی کاربران را مسدود کرد

توییتر در تغییرات جدید، امکان ورود به این پلتفرم بدون حساب کاربری را مسدود کرد. برای ورود به توییتر و فعالیت و استفاده از آن باید وارد حساب کاربری خود شد.

به گزارش پیوست، توییتر امکان ورود و دسترسی کاربران را تنها از طریق حساب کاربری فراهم کرده است و امکان ورود عموم افراد که قبلا می‌توانستند بدون ثبت‌نام وارد این پلتفرم شوند و از محتواهای آن استفاده کنند را مسدود کرده است.

در حال حاضر ورود به توییتر و استفاده از محتواها بدون ورود به حساب کاربری خود امکان‌پذیر نیست. در صورت ورود غیر از این روش، کاربران با صفحه‌ای رو‌به‌رو می‌شوند که از آنها خواسته می‌شود که وارد پلتفرم شوند یا یک حساب جدید ایجاد کنند. این تغییر، عملا مشاهده توییت‌ها، رشته‌ توییت‌ها و نمایه‌های کاربری را برای کاربرانی که حساب کاربری نداشته باشند مسدود کرده است. تنها راه دسترسی به این پلتفرم این است که کاربر، ثبت‌شده توییتر باشد.

توییتر، مشخصا اعلام نکرده است که این تغییر اعمالی یک به‌روزرسانی عمدی یا یک اشتباه فنی است. در این باره ایلان ماسک، مالک توییتر روز گذشته در توییتی مدعی شد که این تغییر یک « اقدام اضطرای موقت» است. ماسک همچنین « غارت داده‌ها» را عامل اصلی این تصمیم کاهش خدمات به همه کاربران دانست.

مالک توییتر در پاسخ به مدیرعامل  Epic Games CEO که از نحوه شکستن دیوارهای حساب و پرداخت شکایت کرده بود، چنین ادعا کرد که صدها سازمان و شاید بیشتر، بسیاری از داده‌های توییتر را به‌صورت تهاجمی جمع‌آوری می‌کنند تا جایی که این اقدام بر تجربه کاربری تاثیر می‌گذارد. ماسک در این پاسخ، به ارائه جزئیات نپرداخت.

توییت ایلان ماسک

 

قبل از این تغییر، توییتر به افرادی که حساب کاربری نداشتند، اجازه دسترسی محدود به این پلتفرم را فراهم می‌کرد. در شرایط پیشین، کاربران می‌توانستند محتواهای درون این پلتفرم را مشاهده کنند و فقط امکان لایک و اظهار نظر برای آنها وجود نداشت. همچنین پس از مشاهده تعداد مشخصی از توییت، یک پنجره برای کاربران باز می‌شد و دسترسی آنها را مسدود می‌کرد. اما در این حالت نیز حداقل دسترسی به این پلتفرم برای کاربرانی که بدون ثبت‌نام وارد شده‌اند وجود داشت.

اخیرا مشکلات و اختلال‌های این پلتفرم افزایش یافته است. تعدادی از کاربرانی که نرخ  جدید را برای دسترسی به API می‌پردازند می‌گویند که شاهد تغییرات اعلام‌نشده، باگ‌ها و عدم پشتیبانی از مشتریان هستند. بر اساس گزارش بلومبرگ، علت اصلی این تغییرات و مسائل مشخص نیست. این‌که به‌خاطر یادداشت‌های ایلان ماسک است یا تلاش‌های او برای کاهش هزینه‌‌هایی که در نتیجه اخراج صورت گرفته است.

منبع: Theverge

https://pvst.ir/fal

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو