skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تحول دیجیتال الزامی است، حذف می‌شوید یا تغییر می‌کنید؟

سمانه سمیع تحریریه

۱ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تحول دیجیتال در زنجیره تامین و لجستیک امری اجتناب‌ناپذیر است این اعتقاد محمدرضا قادری عضو هیات مدیره شرکت ملی پست و رئیس مرکز نوآوری است. او بر این باور است کسب و کارهایی که تغییر را نمی‌پذیرند محکوم به حذف از بازار هستند.

به گزارش پیوست محمدرضا قادری عضو هیات مدیره شرکت ملی پست در رویداد میز کارآفرینان خاورمیانه به تاریخچه تحول دیجیتال در زنجیره تامین و لجستیک پرداخت و گفت در عصر دیجیتال مشتری در مرکز طراحی خدمات قرار دارد و خدمات باید شخصی‌سازی شده باشد و در وهله دوم فضای کسب و کاری برای بقا نیاز دارد که در اکوسیستم کار کند.

تحول دیجیتال برای بقا الزامی است

قادری در ادامه توضیح داد تحول دیجیتال سازمان‌ها را به سوی پایداری و ارزش آفرینی می‌برد. تحول دیجیتال در زنجیره تامین و لجستیک امکان ردیابی و مانیتورینگ و بالابردن سرعت و کارایی را به همراه خود دارد و شرکت‌هایی مثل آمازون، علی‌بابا و DHL بهترین نمونه از این دست هستند.
قادری همچنین نبود یک راهبر دیجیتال، عدم بهره‌برداری از داده‌ها و تحلیل قدرتمند آنها، نادیده گرفتن امنیت داده‌ها را چالش‌های مهم این حوزه دانست و گفت: تحول دیجیتال از اتوماسیون فرآیندها و بهره‌گیری از داده‌ها و آنالیز آنها و استفاده از فناوری اطلاعات شروع می‌شود و برای مهاجرت به دنیای دیجیتال باید به زبان فناوری مسلط شد.
در بخش دیگری از این رویداد مسعود شکرانی مدیرعامل گروه داده‌ورز هم به توضیحاتی در زمینه فعالیت‌های داده‌ورز پرداخت و گفت: بخش فناوری و توریسم تحول دیجیتال را ممکن می‌کند و نجات‌بخش اقتصاد ایران است.

https://pvst.ir/f6u
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو