skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال برگزار می‌شود

۳۱ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پوستر دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال

ارتقا دانش، مهارت‌های رهبری دیجیتال و ارائه تجارب برتر فناوری‌های دیجیتال در کسب‌وکارها، اهداف سه‌گانه دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال هستند.

دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال با رویکرد رهبری و مدیریت زیست‌بوم دیجیتال، ۲۱ و ۲۲ تیرماه امسال در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود. مژگان قاسمی ارمکی دبیر اجرایی دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال درباره اهداف برگزاری این رویداد گفت: بهبود و ارتقا عملکرد در قلمرو دیجیتال، ارتقا دانش و مهارت‌های رهبری دیجیتال و ارائه تجارب برتر فناوری‌های دیجیتال در کسب‌وکارها، اهداف سه‌گانه دومین رویداد ملی تحول دیجیتال هستند.

وی با اشاره به نخستین دوره این کنفرانس که اسفندماه سال گذشته برگزار شد، تاکید کرد: تلاش کردیم دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال از دید کمی و کیفی نسبت به دوره نخست رشد و توسعه پیدا کند؛ از همین‌رو برنامه‌ریزی برگزاری کارگاه‌های جانبی هم‌زمان با برگزاری کنفرانس و همچنین معرفی «جایزه ارزیابی آمادگی دیجیتال در صنایع تولیدی و خدماتی» در دستور کار این دوره قرار گرفته است.

قاسمی ارمکی در تشریح محورهای این دوره از حکمرانی زیست‌بوم دیجیتال، توسعه قابلیت‌های فرهنگ دیجیتال، توسعه شبکه ارزشآفرینی دیجیتال و ترسیم آینده صنعت در تحول دیجیتال نام برد و ادامه داد: رهبران دیجیتال و مدیران نسل آینده، رویکردها و مدل‌های زیست‌بوم دیجیتال، شایستگی‌های سرمایه انسانی در دیجیتالی‌شدن، راهکارهای بهبود تجربه دیجیتالی ذی‌نفعان کلیدی، مدیریت سرمایه‌گذاری دیجیتال (انسانی، فنی و تجهیزات) و نقش تسهیل‌گران و توسعه‌دهندگان در دیجیتالی‌شدن، از دیگر محورهای این کنفرانس هستند.

دبیر اجرایی این رویداد افزود: در جلسات و نشست‌های این دوره ۳۰ نفر از اعضای هیات‌علمی دانشگاه‌ها و مجامع علمی حضور داشته‌اند و بیش از ۴۰ سازمان نیز با این کنفرانس همکاری می‌کنند.

رویداد ملی تحول دیجیتال توسط انجمن مدیریت ایران در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

مهلت ارسال مقالات تا سوم تیرماه است و علاقمندان به شرکت در این کنفرانس تا ۱۸تیرماه فرصت دارند که از طریق شماره‌های ۰۲۱۸۸۲۱۰۸۵۰ و ۰۲۱۸۶۰۵۱۴۶۴ ثبت‌نام کنند.

 

https://pvst.ir/f6h

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو