skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فیلیمو از ماژول پرسش و پاسخ خود حین تماشای برنامه «صداتو» رونمایی کرد

۳۱ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ماژول پرسش و پاسخ حین تماشای برنامه، فضایی است که فیلیمو برای نخستین بار آن را روی «صداتو» آزمایش کرد تا بینندگانی که در منزل مسابقه را دنبال می‌کنند نیز بتوانند در آن مسابقه شریک شوند.

به گزارش پیوست، این ماژول به گونه‌ای طراحی شده که در نقطه‌ای که شرکت‌کننده حاضر در استودیو مشغول انتخاب و حدس پاسخ درست است، برای بیننده‌ای که در حال تماشای آنلاین است، همان سوال مطرح شود و او باید در ۲۰ ثانیه گزینه مورد نظرش را انتخاب کند.

این ماژول یک فضای تعاملی میان بینندگان و برنامه ایجاد می‌کند به گونه‌ای که بینندگان برنامه نیز تصور می‌کنند خود در برنامه به صورت مستقیم مشارکت دارند.

شکل‌گیری و چگونگی فضا

این ماژول اولین بار است که توسط فیلیمو اجرایی شده است تا با تست آن روی برنامه «صداتو» مسیر را برای شکل‌دادن این امکان در مورد دیگر تولیدات هم باز کند.

ماژول‌های پرسش پاسخ اشکال مختلفی دارند، یکی از آنها به صورتی هستند که هم کاربر می‌تواند به سایت داده بدهد و هم مدیر سایت می‌تواند به آن پاسخ یا سوالی را مطرح کند. برخی دیگر هم تنها به صورت یک‌طرفه این اتفاق را رقم می‌زنند.

در ماژول پرسش و پاسخ صداتو امکانی فراهم شده که درست در نقطه‌ای که شرکت‌‎کننده حاضر در استودیو می‌خواهد پاسخش را انتخاب و اعلام کند، برای ۲۰ ثانیه به بیننده‌ای که به صورت آنلاین در حال تماشای برنامه است، این فرصت داده می‌شود تا او هم به سوال مسابقه جواب دهد. در ادامه هم پاسخی برای او روی صفحه نمایش داده می‌شود که یادآوری می‌کند گزینه مورد نظر او انتخاب شده و لازم است تا ادامه برنامه را برای دیدن جواب نهایی دنبال کند. این نگاهی است که می‌شود آن را در مورد دیگر تولیدات هم اجرایی کرد و فیلیمو در نظر دارد تا بعد از این تست، چنین اتفاقی را در حد امکان برای بقیه برنامه‌ها و مجموعه‌ها هم رقم بزند.

هدف ماژول پرسش‌و پاسخ، مشارکت مخاطب است

ماژول پرسش‌و‌پاسخ «صداتو» با هدف دخیل کردن مخاطب در مسابقه و انتقال هیجان بیشتر به بیننده‌ای که در خارج از استودیو برنامه را تماشا می‌کند، توسط فیلمیو شکل گرفته است. این اتفاقی است که جزو فیچرهای آینده فیلیمو قرار دارد و این مجموعه به دنبال اجرایی کردن آن در دیگر تولیداتش هم هست.

تلاش برای ثبت و بررسی واکنش مخاطبان و رسیدن به میزان مشارکت و تمایل آنها در جهت ساخت ادامه این مجموعه هم یکی دیگر از اهدافی است که توسط این ماژول دنبال می‌شود.

مشارکت ۲۲۰هزار نفری در امکان تعاملی «صداتو»

بیش از ۲۱۷ هزار نفر به واسطه ماژول پرسش و پاسخ در بخش تعاملی اولین قسمت مسابقه «صداتو» شرکت کردند.

این تعداد مشارکت در ۴۸ ساعت ابتدایی پخش قسمت اول مجموعه «صداتو» ثبت شده و این ۲۱۷هزار کاربر در مجموع به یک میلیون و ۹۵ هزار و ۷۰ سوال پاسخ داده‌اند.

«صداتو» در هر قسمت با قرعه‌کشی بین افرادی که به چهار سوال از ۶ سوال پاسخ درست بدهند، به سه سکه تمام بهار آزادی جایزه می‌دهد و در قسمت بعدی با نمایش نام و چهره برندگان، آن‌ها را معرفی می‌کند.

https://pvst.ir/f6g

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو