skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

طرح گوگل برای ساخت محله‌ای به وسعت ۶۰۰ هزار متر مربع تایید شد

۲۹ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شهر مانتن ویو کالیفرنیا یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های ساخت‌وساز خود را تایید کرد. گوگل قرار است محله‌ای به وسعت بیش از ۶۰۰ هزار متر مربع را در نزدیکی دفتر مرکزی خود احداث کند.

به گزارش پیوست به نقل از اس‌اف‌گیت، گوگل روز ۱۳ ژوئن تاییدیه شورای شهر مانتن ویو را برای یک پروژه بزرگ عمرانی دریافت کرد. غول تکنولوژی آمریکا در این پروژه ۳۰ ساله قرار است بیش از ۹۰۰ هزار متر مربع فضای اداری و ۷ هزار واحد مسکونی را احداث کند.

این شرکت با همکاری عمرانی Lendlease در سپتامبر سال ۲۰۲۱ درخواست تایید این پروژه را ارائه کرد. توسعه دهندگان در ابتدا قصد داشتند ۲۰ درصد از املاک جدید را به واحد‌های مقرون به‌صرفه اختصاص دهند اما طرح پیشنهادی با تنها ۱۵ درصد مسکن برای قشر متوسط و کم‌درآمد به تایید رسید.

سخنگوی گوگل می‌گوید اهداف شرکت در شرایط اقتصادی فعلی برای عملیاتی شدن تقلیل داده شدند. به گفته این سخنگو، رستوران‌ها، املاک و خدمات پروژه گوگل به مردم منطقه خدمت‌رسانی می‌کنند.

این پروژه علاوه بر املاک مسکونی و فضای اداری گوگل، شامل ۱۰۰ هزار متر پارک عمومی و فضای باز است و 880 هزار متر فضای تجاری، زمین برای مدرسه، خیابان و سیستم تاسیسات خصوصی را شامل می‌شود.

نقشه‌ای از پروژه عظیم گوگل

 

https://pvst.ir/f5w

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو