skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اسپاتیفای میکس آفلاین را آزمایش می‌کند

۱۹ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اسپاتیفای در حال آزمایش پلی‌لیستی برای زمانی است که اتصال شما ضعیف است. این پلی‌لیست که «Your Offline Mix» نام دارد به صورت خودکار ترکیبی از موسیقی‌های اخیر شما را ذخیره می‌کند تا زمانی که اتصال خوبی ندارید به آنها گوش کنید.

به گزارش پیوست، با استفاده از قابلیت جدید اسپاتیفای که فعلا در فاز آزمایشی است می‌توانید حتی بدون اتصال به اینترنت هم به موسیقی مورد علاقه‌تان گوش کنید.

به نقل از وبسایت ورج و براساس اسکرین‌شاتی که دنیل اک، مدیرعامل اسپاتیفای منتشر کرده است، این پلی‌لیست ۳ تا ۴ ساعته «میکسی از موسیقی‌های اخیر شما است برای زمانی که حالتان خوب است اما اینترنت خوب نیست.»

اک هنوز زمان مشخصی برای عرضه گسترده این قابلیت مشخص نکرده است و میکس آفلاین فعلا در فاز آزمایشی است، اما با توجه به توییت عمومی اطلاعات آن، باید در آینده نزدیک منتظر این قابیلت باشیم.

گفتنی است که اسپاتیفای همین حالا هم امکان دانلود و ذخیره موسیقی برای پخش آفلاین را برای مشترکان خود فراهم کرده است اما این فرایند دستی و انتخاب موسیقی شاید برای همه مناسب نباشد. پس از عرضه قابلیت جدید این اپلیکیشن دیگر نیازی به انتخاب و ذخیره موسیقی نیست و همواره یک پلی‌لیست کامل برای پخش آفلاین در اختیار دارید.

یوتیوب موزیک هم قابلیت مشابهی به نام Offline Mixtape را از سال‌ها پیش در اختیار کاربران قرار داده است و براساس یافته‌های جین منکون وانگ از تک‌کرانچ، اسپاتیفای از اواسط سال ۲۰۲۰ در حال کار روی پلی‌لیست آفلاین است.

 

https://pvst.ir/f36

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو