skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

هوش مصنوعی تلسکوپ توسط نت‌بینا برای کسب‌وکارهای ایرانی معرفی شد

۱ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

نت‌بینا تلسکوپ

آژانس تبلیغاتی نت‌بینا، سرویس هوش مصنوعی نت‌بینا تلسکوپ را راه‌اندازی کرد. نت‌بینا تلسکوپ، با پایش فضای مجازی و وب و ارائه‌ تحلیل عمیق و کارآمد، امکان تصمیم‌گیری هوشمندانه‌ درباره استراتژی بازاریابی دیجیتال و روابط عمومی برند را فراهم می‌کند.

نت‌بینا تلسکوپ مجهز به موتور هوش مصنوعی با قابلیت تحلیل دقیق افکار و احساسات کاربران است و امکان مدیریت لحظه‌ای برند از طریق رصد محتوای وب و پلتفرم‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، توئیتر، تلگرام و آپارات را به برندها می‌دهد. در شرایط فعلی با حجم انبوه داده‌‌های دیجیتال، تحلیلی کارآمد از دیدگاه مخاطب، می‌تواند باعث انتخاب‌های مؤثرتری برای برندها شود.

پایش فضای مجازی لحظه به لحظه

رصد کردن گفت‌وگوهای آنلاین در سطح وب و شبکه‌های اجتماعی می‌تواند به برندها کمک کند از دغدغه‌ی مخاطب آگاه باشند و سریع، دقیق و هدفمند به اتفاقات بازار واکنش نشان دهند.
سرویس نت‌بینا تلسکوپ، با تحلیل نظرات مخاطبان در دنیای آنلاین و تشخیص احساسات و افکار آن‌ها، به برندها کمک می‌کند مدیریت فضای رسانه‌ای پیرامون خود را، کامل‌تر از همیشه کنترل کنند و به خوبی برنامه‌ها و راهبردهای بازاریابی و تبلیغات خود را پیش ببرند. با نت‌بینا تلسکوپ، ردپای دیجیتال برند و میزان اثربخشی آن قابل مشاهده است و با تحلیل عمیقی، می‌توان آینده‌ برند را هوشیارانه‌تر رقم زد و از وقوع بحران رسانه‌ای جلوگیری کرد.

نت‌بینا تلسکوپ

تحلیل شبکه‌های اجتماعی با رویکرد مارکتینگ

آژانس تبلیغاتی نت‌بینا، به‌عنوان برندی با سابقه‌ی طولانی در تبلیغات دیجیتال و خدمات شبکه‌های اجتماعی، ابزار نت‌بینا تلسکوپ را با رویکرد منطبق با اصول مارکتینگی طراحی کرده است. نت‌بینا تلسکوپ به‌جای جمع‌آوری داده‌ خام، تحلیل و بینش عمیقی را در اختیار برندها می‌گذارد تا مهم‌ترین موضوعات مرتبط با برند، بازار و رقبا را کشف کرده و تصمیماتی مؤثر برای برند بگیرند.
نت‌بینا تلسکوپ ابزاری ساده و حرفه‌ای است که با صرف چند دقیقه، ساخت پروژه در آن آغاز می‌شود. نت‌بینا تلسکوپ، باقی کارها را بر عهده می‌گیرد و براساس نیاز هر برند پیش می‌رود. مدیران برند و مارکتینگ با این ابزار می‌توانند از وضعیت برند خود در سطح وب و پلتفرم‌های اجتماعی باخبر شوند و همیشه از جدیدترین تغییر و تحولات بازار هدف، مطلع باشند.

پایش آسان، سریع و عمیق

به کمک رابط کاربری روان و آسان پنل نت‌بینا تلسکوپ، دقیق‌تر کردن کلمه‌ کلیدی، تحلیل داده و تهیه گزارش راحت و سریع پیش می‌رود. کاربران در زمانی کوتاه به گزارش‌ها و آمارهایی که با موتور هوش مصنوعی فارسی پیشرفته نت‌بینا تلسکوپ تهیه شده، دسترسی دارند. ماشین پردازش زبان طبیعی (NLP) نت‌بینا با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، قدرتمندترین و دقیق‌ترین تحلیل احساس (sentiment) زبان فارسی موجود در بازار را در اختیار برندها می‌گذارد. براین اساس و با تحلیلی دقیق تمامی محتواها در قالب سه حالت مثبت، منفی یا خنثی دسته‌بندی و به نمایش در می‌آید. این موتور هوشمند، تمامی کلمات کلیدی و موضوعات انتخاب شده را رصد کرده و به‌صورت لحظه‌ای گزارش می‌کند. به لطف قابلیت تحلیل آنی (Real Time) نت‌بینا تلسکوپ، هیچ رویداد مهمی از قلم نخواهد افتاد.
ابر موضوعیِ AI (هوش مصنوعی)، یکی دیگر از مهم‌ترین قابلیت‌های این پلتفرم است. با استفاده از هوش مصنوعی سرویس تلسکوپ نت‌بینا، مهم‌ترین موضوعات مربوط به برند که پیرامون آن صحبت شده است را نشان دهد.
پنل نت‌بینا تلسکوپ، با تحلیل شبکه‌های اجتماعی و وب، نمایی از مهم‌ترین شاخص‌ها را در یک نگاه ارائه می‌دهد، اما همیشه این امکان نیز وجود دارد که با دقیق شدن در موضوع، بینش عمیق‌تری برای تعیین استراتژی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی کسب کرد. داده‌ها در این پلتفرم براساس موضوع، کلمه کلیدی، احساسات و موارد دیگر قابلیت شخصی‌سازی دارند.
بخش تحلیل پنل نت‌بینا تلسکوپ به شکلی طراحی شده است که با پایش فضای مجازی، کلیدی‌ترین معیارهای تصمیم‌گیری را در اختیار برندها بگذارد تا آن‌ها بتوانند با سرمایه‌گذاری در بخش‌های درست، ارتباط خودشان با بازار هدف را بهبود ببخشند و هزینه‌ها را بهینه‌سازی کنند. داشبورد نت‌بینا تلسکوپ با ارائه‌ی تحلیلی سریع و به‌موقع از مهم‌ترین شاخص‌ها به مدیران مارکتینگ و برندها کمک می‌کند تا در تمامی شرایط و موقعیت‌ها صحیح‌ترین و بهترین تدابیر ممکن را اتخاذ کنند.
با حجم بالای فعالیت‌های رسانه‌ای دیجیتال و داده‌‌های تولید شده در سطح وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی، لازم است تصمیمات برندها، چابک‌تر و هوشمندانه‌تر اتخاد شود. در دوران حساسی که نیاز به دانستن آخرین تحولات و واکنش‌ها در رابطه با برندها بیش از پیش حس می‌شود، هوش تجاری برند، چاره‌ کار برندها و کسب‌وکارهاست تا بهترین مسیر را برای آینده‌ برند سازمانی خود ترسیم کنند.

https://pvst.ir/ex9

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو