skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فارابی و دیجی‌پی از محصول «مدیریت ثروت» رونمایی کردند

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

دیجی‌پی و  گروه مالی فارابی از محصول مشترک مدیریت ثروت رونمایی کردند.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی محصول «مدیریت ثروت» در بخش‌های متنوعی همچون طرح‌های سرمایه‌گذاری بورسی (صندوق‌های درآمد ثابت و سهامی)،طرح‌های سرمایه‌گذاری غیربورسی (طلا، ملک، تامین مالی جمعی و ارز دیجیتال)، ریسک‌سنجی (مشاوره سرمایه‌گذاری منطبق بر پرتفوی کاربر)، سبدگردانی (مدیریت سرمایه) به کاربران خدمات ارائه می‌کند.

مدیریت ثروت چیست؟

مدیریت ثروت  مجموعه فرایندهای مبتنی بر فناوری است که با تجزیه و تحلیل تمامی نیازهای مالی مشتری و پیشنهاد محصولات مالی و سرمایه‌گذاری مناسب، به مدیریت دارایی و بهبود کیفیت زندگی مشتری کمک می‌کند. دیجی پی در همین جهت مطابق سیاست گروه دیجی کالا بر اساس مارکت پلیس در حوزه سرمایه گذاری پیش می‌رود. 

یکی از مناسب‌ترین ابزارهای سرمایه‌گذاری که اکنون در محصول وجود دارد صندوق درآمد ثابت گروه مالی فارابی است. این طرح سرمایه‌های خُرد را در بازارهایی مانند بازار بدهی و گواهی سپرده بانکی سرمایه‌گذاری می‌کند و سود حاصل از این سرمایه‌گذاری را در قالب صندوق سرمایه‌گذاری و طی دوره‌های مشخص به حساب سرمایه‌گذار واریز می‌کند. این محصول، سرمایه‌گذاری حتی با مبالغ خرد را برای  کاربران با هر سطح دانش مالی و با هر میزان سرمایه و با سودی بیشتر از سپرده‌های بانکی امکان‌پذیر کرده است. در این روش کاربر خرید خود را طی یک روز کاری انجام می‌دهد و متناسب با سرمایه‌گذاری خود در آینده سود دریافت می‌کند.

ایده اصلی این سرویس، انجام سرمایه‌گذاری‌های امن و کم‌ریسک در شرایط ناپایدار اقتصادی است که به کاربران اجازه می‌دهد ضمن حفظ ارزش دارایی‌های خود، راه‌های مطمئن برای افزایش این سرمایه‌ را شناسایی و متناسب با پرتفوی خود بدون گرفتار شدن در ریسک‌های پیش‌بینی نشده، سرمایه‌گذاری کنند. 

علاوه بر سرمایه‌گذاری‌های بورسی، سرمایه‌گذاری در زمینه طلا، ملک و ارز دیجیتال است که  به زودی از طریق این محصول در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. 

از دیگر ویژگی‌های این محصول ارائه مشاوره‌های غیرخودکار برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های مختلف و ارائه مشاوره‌های خودکار و انتخاب بهترین و مناسب‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری منطبق بر پرتفو و بدون دخالت کاربر است.

این سرویس با طراحی یک برنامه‌ی کنترل‌شده که براساس شرایط، اهداف و سطح ریسک‌پذیری مشتریان تنظیم می‌شود، به نگه‌داشت، افزایش و مدیریت ثروت در ابعاد مختلف زندگی و آینده‌ مشتری کمک می‌کند و در نهایت به توسعه‌ی الگوریتم‌های تعیین ریسک و معاملات سرمایه منجر می‌شود.

برای استفاده از سرویس مدیریت ثروت، کاربران می‌توانند پس از دانلود و نصب اپلیکیشن دیجی‌پی در بخش مدیریت ثروت یکی از سرویس‌ها و خدمات  را انتخاب کنند و همه مراحل را آنلاین انجام دهند و در لحظه نتیجه خرید و سرمایه‌گذاری خود را ملاحظه کنند.

https://pvst.ir/erb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو