skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رویداد صدرانینگ فرصت پرورش ایده‌های استارت‌آپی

۱۵ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برنامه شتابدهی صدرانینگ از نیمه دوم فروردین ۱۴۰۲ در قم آغاز می‌شود.

صدران سالانه میزبان سه برنامه سه‌ماهه در رویداد صدرانینگ است که دور دوم آن از نیمه دوم فروردین ۱۴۰۲ آغاز می‌شود. این برنامه در قم و به شکل تمام وقت و حضوری برگزار می‌شود. صدران در این برنامه با سرمایه‌گذاری و امکان استفاده از منابع شبکه صدران کمک می‌کند تیم‌ها به MVP (محصول اولیه حداقلی) برسند و برای جذب سرمایه در مرحله بعد آماده شوند.

محمدرضا مستقیمان، مدیرعامل شتاب‌دهنده صدران، درباره این رویداد توضیح داد: صدرانینگ یک دوره شتابدهی ۱۰۰ روزه است. تیم‌ها در صدران گرد هم می‌آیند و ما ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری نقدی، ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری غیرنقدی، فضای کار، فضای اسکان (برای شرکت‌کنندگان غیربومی قم) و منتورشیپ (امکان استفاده از مربیان) و شبکه راهبری را برایشان فراهم می‌کنیم. در این ۱۰۰ روز شرکت‌کنندگان ایده‌هایشان را به محصول تبدیل می‌کنند. این یک برنامه شتابدهی فشرده برای استارت‌آپ‌هاست.

مدیرعامل صدران در ادامه درباره اهداف برگزاری این برنامه گفت: در حال حاضر در اکوسیستم استارت‌آپی برای افرادی که صرفاً ایده دارند، ورود به اکوسیستم خیلی سخت شده است. یعنی شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذارها دیگر روی این موضوع تمرکز نمی‌کنند. هدف ما این است که امید را زیاد و بستر را برای افرادی که ایده دارند فراهم کنیم.

او با اشاره به این نکته که رویداد امسال دومین رویداد با این موضوع در صدرانینگ است افزود: در دوره اول سه تیم فارغ‌التحصیل شدند که دوتا از آنها جذب سرمایه داشتند.

فردا آخرین روز از ثبت‌نام دوره دوم صدرانینگ است و ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ این رویداد برگزار خواهد شد.

https://pvst.ir/ed6

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو