skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

آدانیوم می‌خواهد یک مولتی بانک حقوقی باشد

سمانه سمیع تحریریه

۲۴ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

«آدانیوم» طبق گفته مدیر توسعه بازار این محصول یک مولتی بانک حقوقی ویژه مدیران است. محمد رضا مقدم‌جاه معتقد است آدانیوم می‌تواند با استفاده از APIهای بانکداری باز و بهره‌گیری از زیرساخت‌های سامانه بانکداری دیجیتال کیلید و بستر تجمیع سرویس کاریز، چالش‌های مدیران در حوزه‌های مالی و پرداختی را رفع کند.

به گزارش پیوست، محمدرضا مقدم‌جاه در رابطه با محصول آدانیوم می‌گوید: «آدانیوم یک مولتی بانک حقوقی اختصاصی برای مدیران است که امکان دسترسی شرکت‌ها به کلیه حساب‌هایشان در بانک‌های مختلف را در قالب یک اپلیکیشن فراهم می‌کند. هلدینگ‌ها و مجموعه شرکت‌های زیرمجموعه آنها نیز از طریق آدانیوم، می‌توانند دسترسی‌های موردنیاز برای مشاهده صورتحساب و مانده حساب، ساخت و ایجاد دستورپرداخت، امضا، پرداخت و گزارش‌گیری به امضادارها و سایر افراد مرتبط با فرآیندهای مالی شرکت را ارائه کنند.»

مقدم‌جاه: Open APIها شریک تجاری آدانیوم هستند.

او در ادامه آدانیوم را جدیدترین محصول شرکت آدانیک معرفی می‌کند و می‌گوید: «سامانه کیلید اولین موبایل بانک شرکتی بود که شرکت‌ها از طریق آن می‌توانستند عملیات بانکی و مالی خود را بدون نیاز به توکن و رمز انجام دهند و این فرآیند با استفاده از زیرساخت امضای دیجیتال تلفن‌های هوشمند انجام می‌شد. کاربران سامانه کیلید می‌توانستند فرآیند امضای خود را روی بستر تلفن همراه انجام دهند و کیلید پیچیدگی‌های سایر موبایل بانک‌های حقوقی را برای کاربران سازمانی نداشت. از آنجایی که کیلید توانست از طریق امضای دیجیتال چالش‌های مالی و مدیریت پرداخت را رفع کند، این نرم‌افزار تا کنون در ۶ بانک عملیاتی شده و حالا در مولتی بانک «آدانیوم» با یکپارچه کردن حساب‌های بانکی مختلف تلاش کرده‌ایم چالش مدیران در زمینه استفاده از روش‌ها و نیاز به اپلیکیشن‌های متعدد را حل کنیم.»

آدانیوم محدودیتی نسبت به اپ‌های بانکی ندارد

مدیر توسعه بازار آدانیوم در ادامه به این نکته اشاره می‌کند که این سامانه از تمامی امکانات بانکی از جمله سرویس‌هایی مثل پایا، ساتنا، پل و پرداخت‌های دسته‌ای و غیره پشتیبانی می‌کند. همچنین سایر شرایط شرکت‌ها از جمله شرایط برداشت، سقف برداشت و سایر امکاناتی که شرکت‌ها روی اینترنت بانکِ شرکتی خود دارند، در آدانیوم نیز خواهند داشت و آدانیوم به عنوان یک مولتی بانک نه تنها هیچ‌گونه محدودیتی برای کاربران ایجاد نمی‌کند، بلکه در زمان آنها نیز صرفه‌جویی خواهد کرد و تسهیلگر امور مالی شرکت‌هاست.

او همچنین در خصوص امکانات آتی آدانیوم اضافه می‌کند:«در بلندمدت تصمیم داریم ویترینی برای ارائه خدمات و سرویس‌هایی مثل بیمه و مالیات و امضای دیجیتال قانونی هم ایجاد کنیم و همزمان با نیازهای شرکت‌ها خدمات سفارشی‌سازی شده خود را به آنها ارائه دهیم. البته با UIو UX راحت‌تر و ساده‌تری که کاربران در استفاده از آن با چالش‌های برخی اپ‌های بانکی روبرو نشوند.»

طالبی‌نژاد: آدانیوم دقیقا مثل اپلیکیشن‌های خود بانک‌ها است و هیچ محدودیت و تفاوتی نسبت به اپلیکیشن‌های خود بانک‌ها ندارد.

محمدرضا مقدم جاه سرویس‌هایی همچون آدانیوم را جزو زنجیره ارزش «بانکداری باز» می‌داند و آنها را شریک تجاری آدانیوم برمی‌شمرد: « Open APIها شریک تجاری ما هستند و خوشبختانه چون این روند به نفع بانک‌ها نیز هست، آنها ما را رقیب خود نمی‌دانند و در عین حال تمایل به استفاده از سرویس بانکداری باز دارند.»

ارژنگ طالبی‌نژاد کارشناس برندینگ آدانیوم هم نیاز به مولتی بانک را از اساسی‌ترین نیازهای شرکت‌ها در عصر حاضر می‌داند و در این باره می‌گوید: «در شرایطی که شرکت‌ها به دلایل مختلف از جمله دلایل امنیتی، امکانات متنوع بانک‌ها و غیره ترجیح می‌دهند در چندین بانک، حساب مختلف داشته باشند، طبیعتاً محصولاتی مانند آدانیوم در مدیریت هزینه‌‌ زمان و کاهش ریسک آنها تاثیرات به سزایی خواهد داشت.

https://pvst.ir/e6f
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو